Anıl Can Çiçek, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı 1. sınıf öğrencisi:

Gülmeyi,  eğlenmeyi çok seven, insanların yardımına koşmayı,  onlara yardım etmeyi,  onların sorunlarını dinlemeyi seven bir insanım.

Yaşamım boyunca alıştığım düzenden dolayı farklı iller ve ülkeler görmek isterim. Buradaki öğrenimimi bitirdikten sonra bölümümü 4 yıllığa tamamlamak ve bu sektörde ilerlemek istiyorum. En büyük hedefim ise Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olmak.


Ebru Yılmaz, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı mezunu:
2005 yılında başladığım okulumdan 2 yıllık eğitim sürecinden sonra 16 Haziran 2007 yılında mezun oldum. 27 Temmuz 2007 tarihinde ACT HAVAYOLLARI (My Cargo)İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak başladım. 01 Ocak 2009 yılında ACT Havayolları’nda görevimde terfi alarak İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görevime devam ettim. 2013 yılında TAİLWİND AİRLİNES ailesine katıldım. 01.Nisan 2013 tarihinden beri Tailwind Havayolları İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görevime devam etmekteyim.

Elif Tamer, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri programı 2. sınıf öğrencisi:
Okulum sayesinde hayalini kurduğum gelecek gün saydığım bir gerçekliğe dönüştü. Bu okul beni uçurdu, evet. Her iki anlamda da uçurdu. Birinci sınıf sonunda bana sağladığı erasmus kapsamında staj yapma olanağı ile Almanya'da iki buçuk ay çalışmama vesile oldu. Ve bana mükemmel insanlar hediye etti... Yalnızca okul çevresindeyken tanıma şansına eriştiğim eğitim kadromuz ve çok özel meslektaşlarım değil, ikinci sınıfta katılmamı istedikleri bir programda tanıştığım çevre ve üç günlük bir kamp sürecinin sonunda kazandığım bir başka  "exchange student" ödülüyle beni ikinci yazdır Almanya'ya yolladı.  Yeri gelip çok ağladım, çok kez gizlemeye çalıştım ya da önüne geçemeyerek isyan ettim fakat şimdi sona yaklaşırken burayla ilgili tek düşündüğüm şey “hayatımın en idealist, en büyüten ve en olmaz hayallerimin kapılarını ardına kadar aralayan iki senesini geçirdim burada" oluyor.

Siz de benim gibi uçmaya, bulutlara, dünyaya ve her dilden her millete aşıksanız pistiniz Kapadokya Meslek Yüksekokulu; gökyüzü hayatınız olsun dilerim. Çünkü İSTİKBÂL GÖKLERDEDİR!

Erman Camgöz, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği İngilizce programı 2. sınıf öğrencisi:
Üniversiteye hazırlandığım sene okulumuzun Bandırmadaki tanıtım seminerine katıldım. Yaptığım araştırmalar neticesinde okulun iyi bir öğretim kadrosuna sahip olduğunu ve öğretim görevlilerinin ders verdiği konuda uzun yıllar çalıştığını öğrendim. Okulun havacılık sektörüne verdiği katkı ve Türkiye’deki öneminden dolayı burayı tercih ettim.

Okulumuz mezunlarının geldiği iyi konumları örnek alarak mezun olduktan sonra aynı başarıyı yakalamak ve okulumuzun geleneğini sürdürmek istiyorum. Okulda öğrendiğim bilgileri başarıyla iş hayatımda pratiğe dökmek ve gelebileceğim üst seviyeye gelerek o sevide uzun süre kalmak istiyorum.

Ezgi DAĞ, Ağız ve Diş Sağlığı programı 1. sınıf öğrencisi:
19 yaşındayım. Mersin IMKB Anadolu Sağlık Meslek Lisesi diş protez teknisyenliği bölümü mezunuyum.Lisede diş sağlığına yönelik aldığım eğitimden sonra kendimi akademik olarak geliştirmek amacıyla okulumuzu seçmek istedim.Tercih yaparken kafamda bazı soru işaretleri olsa da Kapadokya’ya gelip okulumuzun ortamını görünce doğru bir tercih yaptığımı bir kez daha anladım…

Gamze Sondaş, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Türkçe programı 1. sınıf öğrencisi:
Ben bu mesleği lise hayatımda araştırmaya başladım ve kendime, kişiliğime ve severek bu işi yapacağıma inandığım için bu okulda bu meslek üzerine eğitim alıyorum. Okuluma 2012-2013 yılında başlamama rağmen ilk yıl isteğe bağlı İngilizce hazırlık dersi aldım. Birinci sınıfta ise almış olduğum derslerin sertifika sınavlarını başarıyla geçtim. Okulumun bana sunmuş olduğu eğitim ve bölüm hocalarımın bu iş üzerine deneyimli kişiler olması bu mesleği daha iyi kavramama hem de daha çok sevmemi sağladı. Bölüm hocalarımız bize sadece yüzeysel bir eğitim vermedi; işle ilgili olan tecrübelerini de bize sunarak daha iyi anlamamıza yardımcı oldular. En önemlisi bizlere her zaman hatasız, dakik, dikkatli ve çalışacağımız hava şirketinin yararına çalışmayı benimsettiler. Havacılıkta iş tecrübesinin çok önemli olduğunun bilincinde olduğum için öncelikli hedefim stajımda iş deneyimi kazanmak ve bu işi çok daha iyi anlamaktır.

Gizem Meke, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri programı 1. sınıf öğrencisi:
En sevdiğim şeyler arasında tabii ki gökyüzü ve uçma aşkı olduğundan ayrıca bu alanda kendimi geliştirebileceğimi bildiğimden buradayım. Her gökyüzüne baktığımda "bir gün ben de orda olmalıyım" düşüncesiydi. Bu yüzden hem eğitim hem de gelecekteki iş yaşantım için doğru bir adım attığımı biliyorum ve sadece bu anlamda değil burada edindiğim deneyimler, bilgiler ve arkadaşlıklar için de kendimi çok şanslı hissediyorum.

Gülşah Şensoy, Turist Rehberliği programı mezunu:
2005 yılında Kapadokya MYO’un ilk 68 öğrencisinden biri olarak Turist Rehberliği programına kayıt oldum. 2007 yılında mezun olduktan sonra insanlarla iletişim halinde olacağım ve hep ilgi duyduğum havacılık alanında çalışmam gerektiğine karar verdim. 2008 yılında Inter Havayollarında kabin memuru olarak çalışmaya başladım. 2009 yılından sonra gökyüzündeki adresim Türk Hava Yolları oldu. Halen Türk Hava Yollarında Kabin Amiri olarak uçmaya devam ediyorum.

Hamza Çiftçi, Tıbbı Görüntüleme Teknikleri 1. sınıf öğrencisi:
Kilis Endüstri Meslek Lisesi 2011 mezunuyum. Bu okula tavsiye üzerine geldim. Okulun eğitimi ve sosyal aktiviteleri beni olumlu yönde etkiledi. Burada çeşitli kulüplere katılarak hobilerinizi sürdürebilir veya mesleğinizle ilgili uygulamalara katılabilirsiniz. Bu bölümü seçmemdeki en önemli sebebim sağlık alanlarının istihdam edilme açısından daha fazla imkânlar sunması. Aldığım eğitimin beni nitelikli bir tekniker kılacağına inanıyorum.

Melih İçigen, Aşçılık programı mezunu:
1987 İzmir doğumluyum, burslu olarak girdiğim Kapadokya Meslek Yüksek Okulu Mutfak Sanatları Bölümü’nden 2009 yılında Birincilik ile mezun oldum. 2009 Yılı Altın Genç Şefi ve 2011 Ekip Yarışmalarından ödüllerle döndüm, okulun ardından Arap ve Afrika Birliği Hükümet Başkanları Zirvesine üç kere katıldım ve 3.de Fas Kralı’nın villasından Özel Teşekkür Mektubu alarak görevimi sonlandırdım. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Aşçılık Programında Eğitmen Şef olarak çalıştım. Yurtiçinde ve yurtdışında farklı restoranlara menü danışmanlığı yaptım, Bağdat Caddesi’ndeki 3 beş 7 Restaurant’da Aşçıbaşı olarak görev aldım. Daha sonra, Kitchen Studio Academy’nin kurulmasıyla, yönetici eğitmen şef oldum. 2013 yılında eşim ile birlikte MadSheep CulinarySolutions fikrini bulduk. MadSheep bünyesinde VIP Chef, Catering gibi hizmetler verdim. Şuan beni Digitürk, Türkmax Gurme kanalında hafta içi her gün "Mutfaktakiler" programı ile ekranda görebilirsiniz. Ayrıca 2014 yılında adeta deneysel bir mutfak olan Cake Lab’i kurarak pastacılık alanında ar-ge, eğitim, danışmanlık ve satış yapmaktayız.

Melis Aktaş, İstanbul Sabiha Gökçen yerleşkesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği İngilizce programı 1. sınıf öğrencisi:
Üniversite tercihlerimin son akşamı Şefika teyzem aramıştı gayet heyecanlı bir şekilde bana NTV’yi açmam gerektiğini Kapadokya Meslek Yüksekokulu adındaki okulda Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı olduğunu, tam bana göre olduğunu söyledi. Hemen araştırdım ve tek gecede karar verip tercihimin en başına yerleştirdim. Bana göre fazla iyi görünüyordu çünkü iş garantisi olduğunu ve İngilizce eğitiminin iyi olduğunu belirtiyorlardı. İçimden geçen havacılık isteğini saymıyorum bile. Tercih sonuçları geldiğinde okuldaki 4 kişilik tam burslu kontenjanından girebildiğimi öğrendiğimdeki heyecan anlatılamaz. Ekim ayı geldi ve okul başladı. Hazırlık sınıfında İngilizce dersleriydi, ödevlerdi derken koca bir yılı bitirdim ve şuan birinci sınıfı bitirmek üzereyim. Tam da şu anda ikinci firmamla anlaştım, onlardan hangi gün çalışacağıma dair haber bekliyorum.

Sonuç olarak, İstanbul yerleşkesi merkeze uzak (ki okul Sabiha Gökçen Havaalanında) ve buradaki binalar çok büyük değil ama bize sağladığı iş olanakları, meslek derslerine giren hocalarının kalitesi ve İngilizce eğitimi asla göz ardı edilemez.

Merve Altunhisar, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri programı 2. sınıf öğrencisi:
Karşıyaka-İzmir doğumluyum. İlk ve ortaokul eğitimimi Karşıyaka'da tamamladım. Daha sonra Antalya'ya taşındım ve Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde öğrenim hayatıma devam ettim. Lise bitince dil eğitimi için Rusya'ya gittim ve 1 sene Nizhny Novgorod şehrinde kaldım. Dil eğitimi sırasında Turizmde devam etmek istemediğimi ve havacılık sektöründe olmak istediğimi fark ettim. Tüm üniversiteleri araştırdıktan sonra en iyi eğitimin Kapadokya MYO'da olduğunu öğrendim ve üniversite sınavına girip Kapadokya MYO- bölümünü kazandım. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi, okulumun sağladığı iş imkânlarıyla da görmüş bulundum.

Merve Meryumoğlu, Çocuk Gelişimi programı 1. sınıf öğrencisi:
Kapadokya MYO’ya hayalimdeki Çocuk Gelişimi programını okumak için geldim. Geldiğimde okulun sunduğu ders içeriklerine kadar araştırmıştım. Özellikle Montessori eğitimini almak beni çok ilgilendiriyordu. Hayallerimi burada gerçekleştirebileceğimi ve mezun olduğumda edindiğim niteliklerle istediğim işi bulacağımı biliyorum. Buradaki hocalarım çok ilgili, aldığım eğitimi başka bir yerde alamayacağıma eminim. Öğrendiklerimizi uygulayarak pekiştirebileceğimiz bir uygulama okulumuzun olması da büyük bir şans. Etkinlikler çok iyi, okul ortamını seviyorum.

Nagihan Tokmak, Atçılık ve Antrenörlüğü programı 1. sınıf öğrencisi:
Okula gelmeden önce 10 yıldır at biniyordum. Atçılıkta alaylı ve okullu diye bir tabir vardır, okullu olmak da istiyordum. Araştırdım ve okulumuzun eğitimini, araç-gereç ve olanaklarını inceledim. Okulu ziyaret ettim, gözümle görüp tercihimi yaptım.

Okulda aldığım teorik bilgiler ve bunları anında uygulama imkânı olması gerçekten aldığımız eğitimin kalitesini göstermektedir. Bu alanda yedi okul var ancak en kaliteli binicilik ve antrenörlük eğitimini burada alıyoruz. Sporcu kimliğimin okul tarafından desteklenmesi de vurgulamak istediğim ayrı ve önemli bir konu. Yurt içi ve dışı binicilik konusunda her türlü faaliyetten anında haberdar oluyoruz ve katılım sağlıyoruz. Buraya geldiğim için hiç pişman değilim, tam anlamıyla donanımlı olarak mezun olacağıma ve iyi bir iş bulacağıma inanıyorum.

Nur KIL, Ağız ve Diş Sağlığı programı 1. sınıf öğrencisi:
Fethiye Fatih Anadolu Lisesi 2013 mezunuyum. Bu okula tavsiye üzerine geldim. Okulun eğitimi ve sosyal aktiviteleri beni olumlu yönde geliştirdi. Burada çeşitli kulüplere katılarak hobilerinizi sürdürebilir, açık hava sporları yapabilir veya mesleğinizle ilgili uygulamalara katılabilirsiniz. Bu bölümü seçmemdeki en önemli sebebim sağlık alanlarının istihdam edilme açısından daha fazla imkânlar sunması. Aldığım eğitimin beni nitelikli bir tekniker kılacağına inanıyorum.

Safiye Gözübüyük, Aşçılık programı 2. sınıf öğrencisi:
Hepimiz birer genç chef adayı olarak öncelikle iyi bir eğitim almamız gerektiğinin farkındayız. Mesleğimde hem keyif alarak çalışmak hem de diğer cehtlerle aramda farklılık olsun istediğim için tam da yerine geldiğimi düşünüyorum. Okulun uygulama mutfağı bizlere sunulan en büyük artıdır çünkü bizim mesleğimizde mutfağın kokusunu almak, kullanılan malzeme hakkında fikir sahibi olabilmek, ürünlerin tadını bilmek çok önemlidir. Eğer bu okulda eğitim alabilme imkânına sahipseniz öğretim kadrosunun beklediğinizin çok daha üstünde olduğunu göreceksiniz. Aldığım eğitim dışında okulumun öğrencilerine sağladığı etkinliklerle de çok fazla eğlendiğimi söylemeden geçemeyeceğim.

Eğer kendinizi geliştirmek istiyorsanız bir an önce Kapadokya‘nın yollarını aşındırmalısınız. Çünkü aradığınız her şey burada elinizin altında olacaktır.

Sezen Tüfekçi, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri 2. sınıf öğrencisi:
Ankara'dan yola çıkıp hayallerime bir adım daha yaklaşmak adına Kapadokya Meslek Yüksekokuluna geldim. Sınıf arkadaşlarıma nazaran daha şanslıyım. Buram buram tarih kokan bu efsane kasabada 3.yılım . Mesleğim için edindiğim teorik bilgilerin yanında dil eğitiminin de bir o kadar önemli olduğunu düşündüğüm için 1 yıl hazırlık eğitimi aldım. İyi ki de almışım. İyi ki burada 1 yıl daha fazla kalma şansım olmuş. Keşfetmekle bitiremediğim civarla, okulumuzun mistik havasıyla, engin bilgilerinden yararlandığım hocalarımla, değerli arkadaşlarımla; tecrübelerle dolu 3 yıl geçirdim. Uçaktayken bana öğretilen her şeyi uyguladığımda bir kez daha teşekkür edeceğime eminim. Umarım herkes benim kadar şanslı olur. Bu havayı, öğretmenlerimizi ve okulumuzu tanıma fırsatını yakalar.

Tolga Arıcı, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı 1. sınıf öğrencisi, Öğrenci Konseyi Başkanı:
Bu okul benim yaşam yolcuğulumda kendi zirvelerime tırmanışımın bir başlangıcıdır.2012 yılında başlayan Kapadokya Meslek Yüksekokulu hikâyem benim buradaki yerimi aramama sebep oldu ve 2013 yılında okul Öğrenci Konsey Başkanlığı görevine seçildim. Kapadokya MYO yaşamındaki doğru yeri bulduğumu düşünüyorum. Yeni hedeflerim doğrultusunda kendi Everest’lerime tırmanmanın planları içerisindeyim.2014 yılında da Kapadokya MYO’da geçireceğim yılın gururunu ve heyecanını şimdiden yaşıyorum.

Vildan Yılmaz, profesyonel turist rehberi ve öğretim görevlisi:
“2010 yılından beri Kapadokya Meslek Yüksekokulunda muhteşem bir dokuya sahip ortamda, çok değerli insanlarla çalışıyor ve gencecik, pırıl pırıl öğrenciler ile tecrübelerimi ve bilgilerimi paylaşıyorum. Öğrencilerime dünya ülkelerini ve kültürlerini anlatıyorum ve onlardan çok güzel geri dönüşler alıyorum. Birlikte gezilere gidiyoruz, sinema filmleri ve tiyatro oyunları seyrediyoruz, sportif, kültürel ve mesleki pek çok etkinlikle zamanımızı dolu dolu yaşıyoruz. Burada kalıcı dostluklar kuruyoruz, sohbetlerimiz samimi ve burada sıkılmak mümkün değil.

Bildiğimiz dünyanın biraz uzağında ama ortasında bir yerlerde ve bambaşka bir yer olan Mustafapaşa’ya gelmeden önce böyle bir yerde yaşanabilecek güzelliklerden habersizdim diyebilirim. Burada tanıştığım ve evlat edindiğim kedimle 3 yıldır birlikte yaşıyoruz.”

Yusuf Can Akdeniz, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği İngilizce programı 1. sınıf öğrencisi
Neden bu okul diye sorarak geldim ben bu okula, kendime ve çevreme. İstediğim bölümü neden bu okulda okumalıyım dedim kendime ve uzun araştırmalar sonucu internetten ve rehberlik hocası’ndan bilgi edinerek burayı tercih ettim. Kapadokya Meslek Yüksekokulu’nu tercih etmeden önce lisans öğrencisiydim ve bölümümü sevmiyordum. Şu an bu bölümü okuduğum için çok mutluyum ve inşallah mezun olduğumda inanıyorum ki hocalarımın verdiği eğitim sayesinde ve okulumdan aldığım sertifikalarla çok güzel yerlere geleceğim.

Zeynep Yulu, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri programı 2. sınıf öğrencisi:
Belçika'da doğdum, büyüdüm. Lisede muhasebe ve turizm okudum. Çocukluğumdan beri Türkiye'de yaşayacağım derdim kimse inanmazdı.16 yaşımda kabin memuru olmaya karar verdim ve Belçika'da araştırmaya başladım. Orada, bu mesleğin okulu yoktu ve bir süre unutmuştum bu hayalimi ta ki kuzenim bana Kapadokya Meslek Yüksek Okulundan bahsedene kadar. Okula Yabancı Öğrenci kontenjanından girdim. Buraya geldiğimde okula alışmam zor olmadı. Eğitim çok kaliteli ve yüksek düzeyde. Hem meslek hem de dil konusunda gelişmek hiç de zor değil çünkü bütün hocalarımız okulu en iyi şekilde bitirip meslek hayatımıza en iyi şekilde atılmamız için ellerinden geleni yapıyorlar. Burası okula ve derslere odaklanabilmek için çok uygun bir yer.

Abdullah Akça, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı mezunu, Kapadokya MYO Mütevelli Heyet Üyesi:
2007 yılında mezun oldum. Aynı yıl arkadaşlarımla birlikte KMYO Mezunlar Derneğini kurdum. 2008 yılından itibaren Kapadokya Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyeti üyesi olarak görev almaktayım.

Aralık 2007 yılında Onur air’deSupervisor olarak işe başladım. 2008 yılında Onur Air’in yurtdışı merkezlerinde görev aldım. Halen OnurAir Yer İşletme departmanında hem yurtiçi, hem yurtdışı görevlerde çalışmaktayım.

Ebru Özcan, Çocuk Gelişimi Programı 2. sınıf öğrencisi:
Ankara da doğdum ve büyüdüm. Liseyi Ankara Etlik Kız Teknik ve Meslek Lisesinde Çocuk Gelişimi bölümünü okuyarak tamamladım. Mezun olduktan hemen sonra tam burslu olarak Kapadokya Meslek Yüksekokulunu kazandım. Hayatımdaki en gurur verici anlardan bir tanesiydi. Hem tarih kokan bir yerde okuyacağım için, hem de hedeflerime kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduğum için çok heyecanlıydım. Bu okula geldikten sonra eğitimimleve hayatla ilgili birçok şey öğrendim. Özveri, gayret, kendi ayaklarının üstünde durmak, başarı azmi,sabır, fedakârlık, hedeflerine koşmanın mutluğu…

Kapadokya Meslek Yüksekokulu bizi herkesten 1-0 önde başlayabileceğimiz Montessori Eğitimiyle tanıştırdı. Çocuklara farklı bir eğitim metoduyla yaklaşmamızı ve çocuklara gerçekten yetişkin bir birey gibi davranıp onlara sorumluluk vermemizi, gerektiğinde yönlendirip gerektiğinde serbest bırakmamızı, disiplinin ve eğitimin bir çocuğa nasıl verilmesi gerektiği hakkındaki her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrendik: Kısacası geleceğe umut ile bakan çocuklar yetiştirmeyi…

Hedeflerim arasında Çocuk Gelişimine katkı sağlayabilecek diğer bölümleri deokumak vardı. Şuan aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünde deokuyorum. Üniversite eğitimimden sonra 2 yıllık okuduğum bölümü 4 yıla tamamlamayı, daha sonra Üniversite de öğretim görevlisi olmak ve kendi okulöncesi kurumumu açmak istiyorum.

Rana Ilgın Gündüz, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri programı 2. sınıf öğrencisi:
2011 yılında Kapadokya Meslek Yüksekokulu macerama bir gazetede gördüğüm ilan ile başladım. Genellikle havacılık alanı üzerine kurulu bu okul hakkında daha fazla bilgi almak için okula ait internet sitesi üzerinden bilgiler topladım. Araştırmalarım derinleştikçe hayalimdeki okulun ve mesleğin burada olduğunu artık anlamıştım.

Kapadokya Meslek Yüksekokulu’nda bilgili, donanımlı ve güler yüzlü hocalarımız tarafından tarihe ev sahipliği yapmış binalarda hazırlık dâhil olmak üzere toplam 3 yıl eğitim aldım. Güzel atlar diyarında derslerden sonra keyifle yaptığımız çok fazla aktivitelerimiz oldu. Güzel dostluklar, iyi bir eğitim ve sıcak ortamlar beklediğimden fazlasını bana vermişti.

İş garantili ve gelecek vaat eden kabin hizmetleri programından bu yıl mezun oluyorum.

Serdar Çakar, Aşçılık Programı 2. sınıf öğrencisi:
Sözlerime okulun ve özellikle aşçılık bölümünün ne kadar sıcak bir ortam barındırdığını söyleyerek başlamak isterim. 2 yılboyunca bana hem yuva hem okul oldu; aldığım eğitimin beni çok iyi bir seviyeye getirdiğini düşünüyorum. Bunu İstanbul gastronomi festivalindealmış olduğum madalya ile de kanıtladım. Okul her açıdan mükemmel bir seviyede bence, ne kadar ön yargı ile yaklaşıp Nevşehir’in örgenci şehri olmadığı söylensede o bahsettiğim sıcak ortam sizi içine öyle bir alıyor ki Nevşehir’in bütün eksiklerini gideriyor sanki.

Çoğu zaman sınavdan 5 puan daha fazla alıp başka bir okulda olmadığıma şükrettim. Böyle bir 2 yıl geçirdiğim için kendimiçok şanslı görüyorum.