Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Halkla İlişkiler ve Tanıtım elemanları, kurumların paydaşları ve hedef kitleler arasındaki ilişkiyi doğru tanımlayarak, iletişim kampanyaları hazırlayan, uzmanlardır. İletişim, içerisinde bulunduğumuz medya çağında her kurum için büyük önem taşımaktadır. Kapadokya MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, iletişim teknolojilerinde bilgili; tanıtım, reklam ve halkla ilişkiler teorilerine hakim, yenilikçi, takım çalışmasına yatkın iletişimciler yetiştirecektir.

Puan Türü: TYT
Eğitim Dili: Türkçe

2018-ÖSYS Yerleştirme Kontenjanları ve Taban Puanları (Örgün)

Program Adı Kontenjan 2017-ÖSYS En Küçük Puan
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Burslu) 6 ----
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (%50 İndirimli) 44 ----
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (%25 İndirimli) 10 ----

2018 – 2019 Eğitim–Öğretim yılında yerleştirilecek öğrenciler için kontenjanlar belirlenmiş olup toplam kontenjan 60 kişidir. Bunun 6’sıburslu, 44’ü %50 indirimli ve 10’u %25 indirimlidir.

Eğitim Ücreti

2018-2019 akademik yılında eğitim ücreti 12.000 TL’dir. Ücretlere KDV dâhil değildir.

Program Adı Ücret
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Burslu) -
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (%50 İndirimli) 6.000 + KDV
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (%25 İndirimli) 9.000 TL + KDV

Ücret ve Burs Sistemi

Doğum yeri veya ikameti Aksaray, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde illeri olan Öğrencilere Nevşehir’de eğitim veren Örgün Öğretim programlarını tercih etmeleri durumunda %15 bÖlge bursu, ilk sırada Kapadokya Meslek Yüksekokulunun burssuz Örgün Öğretim programlarından birini tercih eden Öğrencilere %15 tercih bursu verilmektedir.

Kapadokya MYO’ya başvur, mesleki yönelimini belirleyelim. Mesleki Eğilim Testi ile tercihten Önce burs kazanma şansı. Başvuru için;

http://www.kapadokya.edu.tr/basvuru

Ödeme Şekli

İlk kayıtta ücretin en az ¼’ü peşin olarak Ödenir. Ücretin geri kalanı Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan aylarında eşit taksitler halinde Ödenecek olup, birinci taksit yüksekokulun banka hesabına yatırılır. Diğer taksitler kredi kartı veya yüksekokulun belirlediği banka veya bankalar aracılığıyla tahsil edilecektir. Ücretin tamamının peşin olarak Ödenmesi durumunda indirim uygulanır.

2018 ÖSYS Kontenjan Kılavuzunda Yer Alan Program Koşul ve Açıklamaları İçin TıklayınE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız