2017-18 Akademik Yılı Uçak Teknolojisi Programı SHY-147 Bakım Eğitim Kuruluşu Modül Sınav Başvuruları (Güncellenmiştir)

Yüksekokulumuzun Nevşehir ve İstanbul Sabiha Gökçen yerleşkesinde 05-06 ve 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde SHY-66 A1/A2 kategorisinde modül sınavları yapılacaktır.
Ücretlendirme aşağıdaki gibi 3 (üç) grupta yapılacaktır.

 • Yüksekokulumuz Uçak Teknolojisi programı öğrencilerinden ilk defa sınavlara katılacaklar her modül sınavı için 20 TL (KDV Dahil),
 • Yüksekokulumuz Uçak Teknolojisi programı öğrencilerinden daha önce modül sınavlarına giren ve başarısız olan tüm öğrenciler her modül sınavı için 60 TL (KDV Dahil),
 • Modül sınavlarına dışarından katılmak isteyen adaylar (Kapadokya MYO Öğrencisi ve Mezunu olmayanlar) her modül sınavı için 90 TL (KDV Dahil)

Garanti Bankası Ürgüp şubesi IBAN: TR26 0006 2001 0410 0006 2989 81 (Açıklama kısmına Ad-Soyad, TC Kimlik No ve Girilecek Modüller yazılacaktır.) nolu hesaba yatırmaları gerekmektedir.
Modül sınavlarına başvuru yapmak isteyen adaylar; sınav başvuru formunda bulunan bütün alanları doldurarak en geç 28 Nisan 2018 tarihine kadar dekontlar ile beraber kmyo147@kapadokya.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Sınav Başvurularında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 • Başvurular internet üzerinden yapılacak olup elden başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurunun tamamlanmasına müteakip adaylara sınav giriş belgesi gönderilecektir.
 • Her adayın kendi başvurusunu yapması gerekmektedir. Bu sebeple her mail adresinden bir başvuru kabul edilecektir. Ayrıca tüm evrakların tek bir mail halinde gönderilmesi önemle rica olunur.
 • Başvuru formlarının ıslak imzalı taranmış hallerinin mail gönderilmesi gerekmektedir.
 • Sınav başvuru formunda bulunan bütün alanların doldurulması gerekmektedir. Fotoğrafsız başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Sınavlara ilk defa başvuracak adaylar nüfus cüzdanı örneklerini başvuru evrakları ile beraber ilgili mail adresine göndermeleri (kmyo147@kapadokya.edu.tr) gerekmektedir.
 • 28 Nisan 2018 tarihinden sonraki başvurular dikkate alınmayacaktır.
 • Modül sınav ücretlerine ait dekontlar, sınav başvuru formu ile beraber gönderilecektir.
  (Not: Modül 7 Bakım Uygulamaları sınavları bir test, iki essay sınavından oluşmaktadır. Her Essay sınavı için ayrı ayrı ücret yatırılmalıdır.)
 • Sınav sonuçları 15 iş günü içerisinde açıklanacaktır. Sonuç belgeleri ve yeterlilik sertifikaları için deniz.turac@kapadokya.edu.tr mail adresine talep dilekçesi göndermeniz gerekmektedir.

Modül sınavları başvuru dilekçesi için tıklayınız.

Modül sınav takvimi için tıklayınız.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız