2017-2018 Akademik Yılı Bahar Dönemi Sömestir Programları İngilizce Dersleri Grup Bilgileri

Mustafapaşa Yerleşkesi Diyaliz(ing) Programı İngilizce dersleri sınıf ve grup bilgileri için tıklayınız.
Mustafapaşa Yerleşkesi Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı İngilizce dersleri sınıf ve grup bilgileri için tıklayınız.
Mustafapaşa Yerleşkesi Sivil Havacılık Ulaştırma İşletmeciliği (ing) Programı İngilizce dersleri sınıf ve grup bilgileri için tıklayınız.
Mustafapaşa Yerleşkesi Sivil Havacılık Ulaştırma İşletmeciliği Programı İngilizce dersleri sınıf ve grup bilgileri için tıklayınız.
Sabiha Gökçen Yerleşkesi Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı İngilizce dersleri sınıf ve grup bilgileri için tıklayınız.
Sabiha Gökçen Yerleşkesi Sivil Havacılık Ulaştırma İşletmeciliği (ing) Programı İngilizce dersleri sınıf ve grup bilgileri için tıklayınız.
Sabiha Gökçen Yerleşkesi Uçuş Harekat Yöneticiliği Programı İngilizce dersleri sınıf ve grup bilgileri için tıklayınız.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız