2017 Proje Dönemi Erasmus+ Programı Personel Hareketliliği Sonuç Duyurusu

2017 yılı proje dönemi Erasmus+ Personel Hareketliliği kapsamında yapılan başvurulara ilişkin değerlendirme sonuçları aşağıda belirtilmiştir.

Adı Soyadı Programı ÜLKE Hareketlilik
 Tarihi
DEĞERLENDİRME
PUAN DURUM SIRALAMA
Ayşenur C. Demirkalp Tıbbi Lab. Tekn. Avusturya 04-07 Haziran 2018 50 ASİL 1.
Elce Tutar Adalet Makedonya

04-07 Haziran 2018

40 ASİL 2.
Ayşegül Zedelenmez Diyaliz Hırvatistan

04-07 Haziran 2018

40 ASİL 3.

 

Gökçe H. Sincer Yabancı D. İngiltere

18-22 Haziran 2018

30 YEDEK 1.
Tayfun Ceylan Tıbbi Gör.Tekn. Litvanya

18-22 Haziran 2018

30 YEDEK 2.
Gül Ç. Saç Çocuk Gelişimi Fransa

18-22 Haziran 2018

30 YEDEK 3.

Adı geçen personel, başvuru sürecinde beyan ettiği belgelerin onaylı asıllarını 31 Mart 2018 tarihine kadar Erasmus Kurum Koordinatörlüğüne elden teslim etmelidir. Hareketlilik tarihleri; akademik takvime uygun olarak Haziran ayında gerçekleştirilmek üzere kabul edilmiştir.

Değişim programı kapsamında hareketliliğe hak kazanan personel ile Üniversite arasında yurt dışına gitmeden önce bir hibe sözleşmesi imzalanmaktadır. Bu sözleşme ile personelin Personel Hareketliliği programına katılacağı kesinleşmektedir. Sözleşmede belirlenen azamî tutara ilişkin ödemeler, personelin sözleşmede belirteceği hesabına iki taksitte yapılmaktadır. Personel hareketliliğinden faydalanan personele verilen hibe katkı niteliğinde olup, verilen hibe yurtdışında geçirilen döneme ilişkin masrafların tamamını karşılamaya yönelik değildir. Hareketlilik öncesi %70 ön ödeme ve hareketlilik süresini tamamladığına dair form ve belgelerin teslim edildiği tarihten itibaren 30 gün içerisinde kalan ödeme hesaba yatırılmaktadır.

Erasmus+ Programı Personel hareketliliği dosyalarında bulunması zorunlu belgeler aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

  • Başvuru formu,
  • Davet mektubu,
  • Personel ile yükseköğretim kurumu arasında imzalanan hibe sözleşmesi,
  • Eğitim alma faaliyeti için personel hareketliliği anlaşması (taraflarca onaylı),
  • Katılım sertifikası,
  • Personel Anketi: Hareketlilik Aracı kullanılarak eğitim alma hareketliliğinden faydalanan personelin çevrimiçi AB anketini (EU Survey) doldurmaları istenir. [çıktısının dosyada bulunması zorunlu değildir]
  • Hibenin ödendiğine dair belge (hesap belgesi veya eş değeri),
  • Seyahat günlerine bireysel destek hibesi verilmesi durumunda seyahat edilen tarihleri gösteren belgeler (uçuş kartları, pasaport giriş-çıkışları gibi).

Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız