2018-2019 Akademik Yılı Bahar Dönemi Erasmus+ Öğrenci Öğrenim ve Staj Hareketliliği Yerleştirme Sonuçları

2018-2019 akademik yılı bahar dönemi Erasmus+ öğrenci staj hareketliliği yerleştirme sonuçları için tıklayınız.

AÇIKLAMALAR

Yapılan başvuru ve sınav sonuçlarına göre;

  • Son dönem AKTS genel not ortalamasının % 50'si ile Yabancı dil sınav sonucunun % 50'sinin toplam değeri toplam puan olarak hesaplanmıştır.
  • Son dönem AKTS genel not ortalaması (4.00 üzerinden) 2.20’nin altında olan öğrencilerin değerlendirmesi yapılmamıştır.
  • Yabancı dil sınav sonucu staj hareketliliği için en az A2, öğrenim hareketliliği için en az B1 olmayan öğrenciler değerlendirmeye alınmamıştır.
  • Daha önce staj hareketliliğinden faydalanan öğrencilerin toplam puanına -10 puan uygulanmıştır.
  • Değerlendirme sıralaması hakkında yapılacak itirazlar yazılı dilekçe ve itiraz konusu belge ile 22 Mart 2019 mesai bitimine kadar sekreterliğe yapılmalıdır.*

* Olası itiraz durumunda sıralama değişiklik gösterebilir. Değişiklik olsa bile ASİL adayların hakları saklı tutularak, YEDEK adaylar arasında yeniden sıralama yapılabilir.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız