2018-2019 Akademik Yılı Ek Yerleştirmeyle Kayıt Olan ve Yabancı Uyruklu Öğrenciler için Muafiyet Sınavı Başvuruları

2018-2019 akademik yılı ek yerleştirmeyle kayıt olan ve yabancı uyruklu öğrenciler için muafiyet sınavları Mustafapaşa ve Sabiha Gökçen yerleşkelerinde 08-10 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvurular online olarak alınacaktır. Sınavlara başvuru yapmak isteyen öğrencilerimizin muafiyet.kapadokya.edu.tr adresine TC kimlik / Pasaport numaraları ve öğrenci numaraları ile giriş yaparak başvuru yapmaları gerekmektedir. Öğrenci numaralarına kayit.kapadokya.edu.tr adresinden erişilebilmektedir.

Online başvuru yapamayan, seçebileceği ders karşısına gelmeyen öğrencilerimiz ziya.aksu@kapadokya.edu.tr adresine e-postayla talepte bulunabilirler.

Son başvuru tarihi 04 Ekim 2018 saat 23:59’dur.

Başvuru yapmayan/ öğrenci kimliği yanında olmayan öğrenciler sınava alınmayacaktır.

Muafiyet sınavında açılan ders listesi için tıklayınız.

Sınav saat ve salon bilgileri daha sonra Üniversitemiz web sayfasında duyurulacaktır.

Başarılar dileriz.

*Lisans programları İngilizce muafiyet sınavı Üniversitemiz Mustafapaşa yerleşkesinde online ve ücretli olarak yapılacaktır. Sınava girmek zorunlu değildir. Sınav ücreti 50 ₺ dır.  Sınav ücretinin 03-05 Ekim tarihleri arasında aşağıdaki hesap numarasına yatırılması gerekmektedir.

Sınav ücretinin yatırılacağı banka hesap bilgileri:
Garanti Bankası
IBAN:TR26 0006 2001 0410 0006 2989 81
Hesap No: 1041 - 6298981
 


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız