2018-2019 Akademik Yılı Güz Dönemi Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketliliği Yerleştirme Sonuçları

2018-2019 akademik yılı güz dönemi Erasmus+ öğrenci staj hareketliliği yerleştirme sonuçları için tıklayınız.

AÇIKLAMALAR

Yapılan başvuru ve sınav sonuçlarına göre;

  • Öğrencinin, son dönem AKTS genel not ortalamasının % 50'si ile Yabancı dil sınav sonucunun % 50'sinin toplam değeri SONUÇ olarak hesaplanmıştır.
  • Öğrencinin, son dönem AKTS genel not ortalamasının 4.00 üzerinden 2.20 altında olan aday, sıralamaya alınmayarak DEĞERLENDİRME yapılmamıştır.
  • Öğrencinin, yabancı dil sınav sonucunun staj hareketliliği için en az A2 olmaması durumunda, sıralamaya alınmayarak DEĞERLENDİRME yapılmamıştır.
  • Daha önce staj hareketliliğinden faydalanan öğrencinin SONUÇ puanına -10 puan uygulanmıştır.
  • Değerlendirme ve/veya Yerleştirme sıralaması hakkında yapılacak itirazlar yazılı dilekçe ve itiraz konusu belge ile 22 Kasım 2018 mesai bitimine kadar sekreterliğe yapılmalıdır.*

* Olası itiraz durumunda liste değişiklik gösterebilir. Değişiklik olsa bile ASİL adayların hakları saklı tutularak YEDEK adaylar arasında yeniden liste düzenlenebilir.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız