2018 Yılı ve Öncesinde Kaydolan Öğrencilerin Mali Kayıt İşlemleri

2018-2019 akademik yılı ve öncesinde üniversitemize kaydolan öğrencilerin mali kayıt işlemleri 26 Ağustos - 7 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Mali kayıt işlemleri aşağıdaki süreç doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

Tüm öğrencilerimiz ilk önce kayit.kapadokya.edu.tr adresinde yer alan Öğrenci Bilgi Formunu  doldurarak kaydetmeli (Formun çıktısının alınmasına gerek yoktur. Bu alana mutlaka güncel bilgiler girilmelidir.) ardından aynı sayfadaki “Eğitim Taahhütnamesi” doldurmalıdırlar. 2018 ve öncesinde kaydolan öğrencilerin öğrenim ücretleri için tıklayınız.

Eğitim taahhütnamesi ilgili kısımları doldurulduktan sonra kaydedilmeli ve çıktısı alındıktan sonra imzalanarak taranmış bir dijital kopyası banka dekontu ile birlikte muhasebe@kapadokya.edu.tr e-posta adresine gönderilmelidir. Orijinal kopyalar ise şahsen, posta veya kargo yoluyla iletilmelidir.

Taahhütnamede yer alan “Ödeme Yöntemi” alanı

  • Peşin, taahhütname bilgilerinin doldurulduğu ekranda bu seçenek seçildiğinde, taahhütnamenin ödeme bölümünün 1. satırında, programın toplam ücretinin %6 peşin indirimi uygulanmış hali görülür.  Söz konusu ücret banka ödeme araçlarından biri (Şubeden ödeme, ATM’den Ödeme, Havale-EFT) vasıtasıyla ödenebilir.
  • Kredi Mail Order, taahhütname bilgilerinin doldurulduğu ekranda bu seçenek seçildiğinde, taahhütnamenin ödeme bölümünün 1. satırında, programın toplam ücretinin ¼ lük kısmı görülür.  Söz konusu ücret, banka ödeme araçlarından biri (Şubeden ödeme, ATM’den Ödeme, Havale-EFT) ve ilgili sayfanın en altında yer alan “Ödeme Yap” butonuna basarak uzaktan ödeme (Sanal POS) yöntemi ile ödenebileceği gibi üniversitemizin muhasebe birimlerinde de kredi kartı ile tek çekim olarak gerçekleştirilebilir.  Bu ödeme yöntemi seçildiğinde çıktısı alınan taahhütnamenin üzerine mutlaka kredi kartı bilgisi yazılmalıdır.
  • Kredi Kartı Peşin, taahhütname bilgilerinin doldurulduğu ekranda bu seçenek seçildiğinde, taahhütnamenin ödeme bölümünün 1. satırında, programın toplam ücretinin %6 peşin indirimi uygulanmış hali görülür. Söz konusu ücret, ilgili sayfanın en altında yer alan “Ödeme Yap” butonuna basarak uzaktan ödeme (Sanal POS) yöntemi ile ödenebileceği gibi üniversitemizin muhasebe birimlerinde de kredi kartı ile tek çekim olarak gerçekleştirilebilir.
  • Kredi Kartı Taksitli, taahhütname bilgilerinin doldurulduğu ekranda bu seçenek seçildiğinde, taahhütnamenin ödeme bölümünün 1. satırında, programın toplam ücreti görülür. Söz konusu ücret, ilgili sayfanın en altında yer alan “Ödeme Yap” butonuna basarak uzaktan ödeme (Sanal POS) yöntemi ile ödenebileceği gibi, üniversitemizin muhasebe birimlerinde de kredi kartı taksitli çekim olarak gerçekleştirilebilir. Bu seçenek sadece bonus kart sahipleri için geçerli olup, taksit sayısı 7 olarak belirlenmiştir.

 Eğitim Ücretinin Yatırılacağı Banka Hesap Bilgileri *
Garanti Bankası

(Nevşehir Yerleşkesi Öğrencileri ve Uzaktan Öğretim Öğrencileri)
IBAN:TR26 0006 2001 0410 0006 2989 81
Hesap No: 1041 – 6298981

(İstanbul Sabiha Gökçen Yerleşkesi Öğrencileri)
IBAN:TR28 0006 2001 0410 0006 2996 24
Hesap No: 1041 – 6299624

Garanti Bankası şubelerinden ödeme yapacak öğrencilerimiz için;*

Banka : Garanti Bankası
Kurum Kodu : 2623
Ödeme Türü : İsteğe bağlı ödeme
Ödeme Tutarı : Ödeme tutarı sizin tarafınızdan banka yetkililerine belirtilmelidir.

* Öğrencinin adı-soyadı ve T.C kimlik numarası ödeme dekontunda açık bir şekilde yazılı olarak belirtilmiş olmalıdır.

** (0384) 353 50 09 (Dahili: 114-115-116-119)


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız