2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi Hazırlık Sınıfı Muafiyet Sınavı İkinci Aşamasına Girmeye Hak Kazanan Sabiha Gökçen / Mustafapaşa Yerleşkesi Öğrenci Listesi ve Sınav Saat ve Oturum Bilgileri

  • 2019-2020 güz dönemi 09 Eylül 2019 Pazartesi günü yapılan hazırlık sınıfı muafiyet sınavının birinci aşamasından başarılı olan öğrenci bilgileri için tıklayınız.
  • Sınavın birinci aşamasından başarılı olan öğrenciler 10 Eylül 2019 Salı günü saat 14:30’da Mustafapaşa yerleşkesi D1 salonunda; Sabiha Gökçen yerleşkesi S1 salonunda yazılı ve sözlü sınava gireceklerdir.
  • Hazırlık muafiyet sınavının 1. aşamasına giren öğrencilerin 11.09.2019 Çarşamba günü yapılacak olan seviye belirleme sınavına girmelerine gerek yoktur.
  • Öğrenci kimliği yanında olmayan öğrenciler sınava alınmayacaktır.

Başarılar dileriz.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız