2019-2020 Akademik Yılı Eşdeğerlik, Muafiyet ve İntibak Başvuruları (Yeni Kayıt Olan Öğrenciler İçin)

Başka üniversiteden alınan ve başarılı olunan derslerin eşdeğerlik, muafiyet ve intibak başvuruları 19 - 27 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvuru formunu indirmek için tıklayınız.

* Başvuru formundaki daha önce alınan dersler bölümünde yer alan ders adı, kredisi ve başarı notu bilgilerinin daha önceki Üniversiteden alınan transkripte yazdığı şekilde; karşılığında muaf olmak istenen ders(ler) için dersin adı, kredisi ve başarı notu bölümünün ise Üniversitemiz ders programında yazılı olduğu şekilde tam ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

* Başvuruda bulunacak öğrencilerin başvuru formu ile birlikte transkript ve onaylı ders içeriklerini idari bina sekreterliğine kargoyla göndermeleri veya şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

* Başvuru süresinden sonra gelen belgeler değerlendirmeye alınmayacaktır.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız