SHY-66 Hava Aracı Bakım Personeli Lisansı Modül Sınav Başvuruları

Üniversitemiz Nevşehir ve İstanbul Sabiha Gökçen yerleşkelerinde 19-20 ve 26-27 Ocak 2019 tarihlerinde SHY-66 B1.1/B2/A1/A2 kategorilerinde modül sınavları yapılacaktır.

Ücretlendirme aşağıdaki gibi 2 (iki) grupta yapılacaktır.

 • Üniversitemiz mezun ve öğrencileri her bir modül sınavı için 50 TL (KDV Dahil),
 • Modül sınavlarına dışarından katılmak isteyen adaylar her bir modül sınavı için 100 TL (KDV Dahil)

Garanti Bankası Ürgüp şubesi IBAN: TR10 0006 2001 0410 0006 2980 08 (Açıklama kısmına Ad-Soyad ve Modüller, alıcı kısmına ise Kapadokya Üniversitesi yazılacaktır.) nolu hesaba yatırmaları gerekmektedir.

Modül sınavlarına başvuru yapmak isteyen adaylar; sınav başvuru formunda bulunan bütün alanları doldurarak en geç 04 Ocak 2019 tarihine kadar dekontlar ile beraber shy66@kapadokya.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Sınav Başvurularında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 • Başvurular e-posta üzerinden yapılacak olup elden başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurunun tamamlanmasını müteakip adaylara sınav giriş belgesi gönderilecektir.
 • Başvuruların aday tarafından bizzat yapılması gerekmektedir. Bu sebeple her e-posta adresinden bir başvuru kabul edilecektir. Ayrıca tüm evrakların tek bir mail halinde gönderilmesi önemle rica olunur.
 • Başvuru formlarının ıslak imzalı taranmış hallerinin eposta ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • Sınav başvuru formunda bulunan bütün alanların doldurulması gerekmektedir. Fotoğrafsız başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Sınavlara ilk defa başvuracak adaylar nüfus cüzdanı örneklerini başvuru evrakları ile beraber ilgili mail adresine göndermeleri (shy66@kapadokya.edu.tr) gerekmektedir.
 • 04 Ocak 2019 tarihinden sonraki başvurular dikkate alınmayacaktır.
 • Modül sınav ücretlerine ait dekontlar, sınav başvuru formu ile beraber gönderilecektir.
  (Not: Modül 7 Bakım Uygulamaları sınavları bir test, iki essay sınavından oluşmaktadır. Her Essay sınavı için ayrı ayrı ücret yatırılmalıdır.)
 • Sınav sonuçları tüm sınavların tamamlanmasının ardından 15 iş gün içerisinde açıklanacaktır.

Modül sınavları başvuru dilekçesi için tıklayınız.

Modül sınav takvimi için tıklayınız.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız