Uzaktan Öğretim Sistemine Öğrenci Giriş Bilgileri

Uzaktan öğretim sisteminden ders takibi uzaktanogretim.kapadokya.edu.tr/ adresinden yapılmaktadır.

Öğrencilerimiz sisteme kullanıcı adı olarak öğrenci numaralarını, şifre olarak da TC kimlik numaralarını yazarak sisteme giriş yapabilirler.

 

Kullanıcı Adı:

Öğrenci No

Şifre:

TC Kimlik No

 

 

 

 

 

Sisteme giriş hakkında detaylı bilgi http://www.kapadokya.edu.tr/akademik/acik-ve-uzaktan-ogretim-birimi-kilavuzlar adresinde “Uzaktan Öğretim Sistemi Kullanım Kılavuzu sekmesi altında yer almaktadır.

Giriş yapamayan öğrencilerimiz uzaktanogretim@kapadokya.edu.tr veya huseyin.gul@kapadokya.edu.tr adresine mail atabilirler.

 

Kullanıcı adı ve parola ile portalda oturum açtıktan sonra erişilebilen kişisel çalışma alanları ile öğrenciler, dersler kapsamında sunulan e-öğrenme hizmetlerinden faydalanabileceklerdir. Tüm e-öğrenme portalı bileşenleri derslere kayıtlı olan tüm öğrencilerimize sınırsız açık olacaktır.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız