Çevreci Beşeri Bilimler Alanının COVID-19'a Cevabı: Açık Mektup

"Çevreci Beşeri Bilimler Alanının COVID-19'a Cevabı: Açık Mektup" adlı uluslararası bildirge üniversitemiz ev sahipliğinde imzaya açıldı.

"Çevreci Beşeri Bilimler Alanının COVID-19'a Cevabı: Açık Mektup" adıyla 41 uluslararası akademisyenin imzasıyla hazırlanan uluslararası bildirge, 12 Haziran 2020 tarihinde bildirgeye eş-ev sahipliği yapan Bifrostonline.org web sitesi ile üniversitemiz Çevreci Beşeri Bilimler Uygulama ve Araştırma Merkezi web sitesinde (ehc.kapadokya.edu.tr) ilan edildi.

Bildirge, COVID-19 salgınının küresel çapta yarattığı etkiyi, yeni bir yaşam tarzı gerekliliğine vurgu yapmak amacıyla bir fırsata dönüştürme vizyonuyla hazırlandı. Üniversitemiz Çevreci Beşeri Bilimler Merkezi, hazırlanan bu uluslararası mektubu desteklemek isteyenler için oluşturulmuş olan imza sayfasına eş-ev sahipliği yapıyor.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız