CNR Kitap Fuarı’nın Onur Yazarı Alev Alatlı

Mütevelli Heyet Başkanımız Alev Alatlı, bu yıl 5.’si düzenlenen Uluslararası CNR Kitap Fuarı’nın onur yazarı oldu.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ile İstanbul Valisi Vasip Şahin’in katılımıyla gerçekleşen fuarın açılış konuşmasını yapan Alatlı, fuarda emeği geçenlere teşekkür ederek kitap fuarlarının okumaya teşvik açışından çok önemli işlevleri olduğundan bahsetti.

İmza günleri, panel ve söyleşilerin gerçekleştiği fuarda, Alatlı için hazırlanan özel bölümde "Batı'ya Yön Veren Metinler" ve "Beyaz Türkler Küstüler" isimli eserler fuar süresince sergilenerek kitapseverlerle buluşacak.

Ayrıca fuarın ilk gününde Alev Alatlı konulu bir panel de düzenlendi. Panele konuşmacı olarak T.C. Kültür ve Turizm Eski Bakanı ve Mütevelli Heyet Üyemiz Atilla Koç, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Irina Driga, Cevat Özkaya ve Prof. Dr. Ziya Selçuk katıldı.

*Kitapseverlerin merakla beklediği CNR Kitap Fuarı 10 Mart’ta kapılarını açtı. CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık ve Basın Yayın Birliği iş birliği ile CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen fuar, 18 Mart tarihine kadar açık kalacak. Bu yıl beşincisi düzenlenen CNR Kitap Fuarı, 19 ülke ve Türkiye’den toplam 350’nin üzerinde yayınevini kitapseverlerle buluşturuyor. Fuarın bu yılki ana teması ise “Oku” üzerine kuruldu.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız