Çocuk Gelişimi Programına Mesleki Gelişim Semineri

Yüksekokulumuzun Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerine yönelik olarak “Okul Öncesi Dönemde Çocuk Değerlendirmesi” konulu bir seminer düzenlenmiştir.

08 Şubat 2014 Cumartesi günü yüksekokulumuz konferans salonunda düzenlenen seminerde, Ankara Hastanesi Çocuk Psikoloğu Sayın İlyas Çakır öğrencilerimizin kreşler dışında klinik ortamda karşılaşacakları zekâ ve gelişim testleri hakkında bilgi verdi. Çakır, okul öncesi dönemde çocuklara uygulanacak değerlendirme testlerini ve raporlama yöntemlerini uygulamalı olarak program öğrencilerine gösterdi.

Seminere program öğrencilerinin yanı sıra Sihirli Bahçe Montessori Okulundan Sayın Arzu Aydoğan ve Yüksekokulumuz Çocuk Gelişimi Uygulama Merkezimizden öğretim görevlilerimiz ve idarecilerimiz katılmışlardır.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız