Fizyoterapi Programı Öğrencilerinden Hastane Ziyareti

Fizyoterapi Programı öğrencileri Özel Versa Hastanesi’ni ziyaret etti.

Yüksekokulumuzun Fizyoterapi Programı öğrencilerine yönelik Nevşehir Merkez'de bulunan Özel Versa Hastanesi’ne teknik gezi düzenlendi.

22 Ekim 2013 tarihinde gerçekleştirilen geziye yüksekokulumuz Sağlık Programları Koordinatörü Ayfer Coşkun ve Program Başkanı Kadirhan Doğan öğrencilerimize eşlik etti.

Gezide, Özel Versa Hastanesi Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Osman Özsoy, Fizyoterapist Elif Şafak ve öğrencilerimiz ile birlikte tanışma, mesleki tanıtımlar, çalışma koşulları ve ortamları konulu bir söyleşi gerçekleştirildi. 37 öğrencinin katıldığı gezide, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulama ünitelerini yakından görme imkânı bulan öğrencilerimiz, aldıkları teorik bilgileri uygulama alanında gözlemleme ve inceleme fırsatı buldular.

Bu gezinin gerçekleşmesine imkân tanıyan program destekçimiz Özel Versa Hastanesi’ne göstermiş oldukları misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız