Geleceğin Şefleri Kapadokya’da Yetişir...

Katıldıkları gastronomi yarışmalarında en fazla sayıda madalyayı almaları ile tanınan aşçılık programı öğrencilerimiz geleneği yine bozmadı...

Dünya Şefler Birliği olarak bilinen World Association of Chefs Societies (WACS) ile Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu'nun (TAŞFED) işbirliğiyle 2-5 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivali’ne katılan aşçılık programı öğrencilerimiz geleneği bozmayıp Kapadokya’ya yine madalyalarla döndü.

Türk mutfağını dünyanın diğer mutfak kültürleri ile buluşturmak, ülkemizin ve dünyanın önde gelen aşçıları arasında karşılıklı bilgi alışverişini sağlamak amacıyla bu yıl 15.si düzenlenen İstanbul Uluslararası Gastronomi Festivali’ne 25 ülkeden 400’ü yabancı olmak üzere toplam 2000 yarışmacı aşçı katıldı.

86 üye ülkeden oluşan World Association of Chefs Societies’in (WACS) belirlediği standartlar çerçevesinde gerçekleştirilen yarışmaya katılan ve 25’i yabancı olmak üzere toplam 100 kişilik jüri önünde hünerlerini sergileyen öğrencilerimizden Özge Konar ana yemek kategorisinde altın madalya aldı.

Özge Büyükkoç tatlı kategorisinde, Serkan Güçlütekin balık kategorisinde, Fatma Buse Zayimler ise makarna kategorisinde gümüş madalya almaya hak kazandılar.

Yılın En İyi Üniversite Yarışması’na Alper Güzel, Recep Volkan Bilir ve Büşra Ördek’den oluşan ekip ile katılan yüksekokulumuz ikinciliği aldı.

Hasan Hüseyin Yavuz, Murat Can Durmaz ve Burak Bayraktar’dan oluşan ekibimiz ise Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması’nda ikinci oldu.

Öğrencilerimizin geçmiş yıllardaki başarıları;

Yarışma Adı Yarışma Kategorisi Ödül

Ödül Alan Öğrencilerimiz

7. İstanbul Gastronomi Festivali
2009
Balık Yarışması Altın Madalya Ebru ÜNAL
Pratik Ekip Yarışması Bronz Madalya Deniz ZENGİN,
Ahmet Edip ÜNLÜ,
Ramazan Can VURAR
Sebze Oymacılığı Yarışması Bronz Madalya Hüseyin TURHAN
Ana Yemek Yarışması Gümüş Madalya Kadir Erkan ÖNYILMAZ
Pratik Ekip Yarışması Bronz Madalya Melih İÇİGEN
8. İstanbul Gastronomi Festivali
2010
Modern Türk Mutfağı Altın Madalya Kemal Çağlar DEVECİ,
Özlem AKDOĞAN,
Alin İNCE EFE
Ana Yemek Yarışması Gümüş Madalya Umut KÖSE
Restoran Tatlı Yarışması Bronz Madalya Murat TIĞLI
9. İstanbul Gastronomi Festivali
2011
Pratik Ekip Yarışması Bronz Madalya Efe Can SALAR,
Merve Gül OKAN,
Burcu PARS
Modern Türk Mutfağı Yarışması Merit Madalya Salih ŞERDEN,
Rahmi KÜÇÜKERGÜR,
Atay YÖNDEM
Baharatlı Yemek Yarışması Merit Madalya Zeynep NURŞEN
10. İstanbul Gastronomi Festivali
2012
Modern Türk Mutfağı Yarışması Gümüş Madalya Banu ALKIŞ,
Mert YILDIZ,
Hasan Yasin GÖKDAĞ
Restoran Tatlı Yarışması Bronz Madalya Onur ÖZTÜRK
1. Ulusal Üniversiteler Arası
Aşçılık Şampiyonası 2013
Restoran Başlangıç Yarışması Gümüş Madalya Sibel SARIGÜL
Restoran Balık Yarışması Gümüş Madalya Safiye GÖZÜBÜYÜK
Restoran Tatlı Yarışması Gümüş Madalya Semanur YÜKSEL
Restoran Makarna Yarışması Bronz Madalya Ahmet Can ERASLAN
Restoran Ana Yemek Yarışması Bronz Madalya Fatih ÇOLAK
Restoran Ana Yemek Yarışması Bronz Madalya Serdar ÇAKAR
12. Kapadokya Yemek Yarışması
2013
Yöresel Yemek Yarışması Altın Madalya Enes TAŞDEMİR,
Selim KAYAN
12. İstanbul Gastronomi Festivali
2014
En İyi Üniversite Yarışması Altın Madalya Abdulkadir HAYAL,
Serdar ÇAKAR,
Selim KAYAN
En İyi Üniversite Yarışması Şampiyonluk Kupası  
Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması Bronz Madalya Levent KAYA,
Bedirhan ASAR,
Erencan BAĞLAN
13. İstanbul Gastronomi Festivali
2015
Modern Türk Mutfağı  Altın Madalya Ceyda KAYA,
Abdulkadir TUNÇER,
Osman KURT
Yılın En İyi Üniversitesi Gümüş Madalya Berke İSPİR,
Efe KATIRCI,
Barış SARIKAYA
Gençler Pratik Ekip Bronz Madalya Yasin KALP,
Samet KOÇ,
Aytuğ SARIBEYLİLER
Üniversite Düzeyi Okullar İçin  Ana Yemek Yarışması  Bronz Madalya Sibel SARIGÜL
Üniversite Düzeyi Okullar İçin Pizza Yarışması Gümüş Madalya Alican KEMANCI
Üniversite Düzeyi Okullar İçin Aşçı Restoran Tatlı Tabağı Bronz Madalya İbrahim KANKAYA
Yılın Altın Genç Şefi Bronz Madalya Toygar VERİM
Alanya Altın Kepçe
Yemek Yarışması 2015
Yılın En İyi Üniversitesi Yarışması Altın Madalya Berke İSPİR,
Barış SARIKAYA,
Osman AKIN
Yılın En İyi Öğrencisi Bronz Madalya Sibel SARIGÜL
Pizza Gümüş Madalya Fatih CEBE,
Alican KEMANCI
Pizza Bronz Madalya Alican KEMANCI
15. İstanbul Gastronomi Festivali
2017
Ana Yemek Yarışması Altın Madalya Özge KONAR
Restoran Tatlı Yarışması Gümüş Madalya Özge BÜYÜKKOÇ
Balık Yarışması Gümüş Madalya Serkan GÜÇLÜTEKİN
Makarna Yarışması Gümüş Madalya Fatma Buse ZAYİMLER
Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması Gümüş Madalya Hasan Hüseyin YAVUZ,
Murat Can DURMAZ,
Burak BAYRAKTAR
En İyi Üniversite Yarışması Gümüş Madalya Alper GÜZEL,
Recep Volkan BİLİR,
Büşra ÖRDEK



E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız