İFTE 2016 Havacılık Eğitim Fuarı

Kapadokya Meslek Yüksekokulu, Türkiye’nin tek havacılık eğitim fuarı olan "İFTE 2016"da yoğun ilgi ile karşılandı.

İFTE Havacılık Eğitim Fuarı, 06 - 08 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde (WOW Convention Center) gerçekleştirildi.

Türk Hava Yolları’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilen fuara, Türkiye’deki tüm özel uçuş okullarının yanısıra sivil havacılık bölümü olan yükseköğretim kurumları, uçuş simülatörü üreten firmalar, havacılığa yönelik meslekî eğitim veren dil okulları, yetkili sağlık kuruluşları, dernekler ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı katıldı.

Yoğun ilgi gören standımızı ziyaret eden katılımcılar havacılık programlarımız ve havacılık eğitimi yetkilerimiz ile sağladığımız istihdam olanakları gibi birçok konu hakkında bizzat öğretim görevlilerimizden bilgi alma imkânı buldu.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri, Uçak Teknolojisi ve Uçuş Harekât Yöneticiliği programlarımızda okuyan öğrencilerimiz ise fuar süresince sektörün önde gelen şirketleri ile biraraya geldi.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız