Kapadokya Üniversitesi 2. Fotoğraf Yarışması Sonuçları Açıklandı

12 Mart 2018'de başlayan "Kapadokya’nın Doğal, Kültürel ve Tarihi Mirası ile Mustafapaşa'nın (Sinasos) Geleneksel Mimarisi" konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Öğrencilerimiz arasında, Kapadokya’nın kültürel ve tarihi mirası ile sürekli değişim içerisinde olan doğal yapısını fotoğraflarla kayıt altına almak ve görsel bir arşiv oluşturarak gelecek nesillere aktarmak ve önemli bir kültür mirası olarak korunması ve gelecek nesillere aktarılması ülkemiz ve tüm dünya ile birlikte özellikle üniversitemizin sorumluluğunda bulunan Mustafapaşa’nın (Sinasos) geleneksel mimarisini fotoğraflarla kayıt altına alarak görsel bir arşiv oluşturmak amacıyla düzenlenen ödüllü ikinci fotoğraf yarışmasının sonuçları:

1. Metin Berk Kibar - Kapadokya'nın Eşsiz Güzelliği

2. Sezer Tarık Kalay - Peri Masalı

3. Semih Doğan - Alacakaranlıkta Kapadokya "Yerçekiminden Âzâde, Gökçekimine Âmâde..."

 

Sergileme Hakkı Kazanan Fotoğraflar:

 

Gülbahar Bulut

Okan Yaşar - Mustafapaşa Köyü Sarı Konak Askerleri

Metin Berk Kibar - Balonların Dansı

Semih Doğan

 
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız