Kapadokya Üniversitesi Çocukların Eğitiminde Ağırlığını Koyuyor

Açıldığından bu yana Kapadokya Meslek Yüksekokulu bünyesinde hizmet veren Çocuk Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, 1 Temmuz’da kuruluş kanunu onaylanan Kapadokya Üniversitesi’nin çatısı altında faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Bu doğrultuda Modern Sanatlar Akademisi (MOSA Akademi) işbirliğiyle ve Kırgızistan Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nden eğitmenler eşliğinde düzenlenecek olan klasik bale kursu için kayıtlar başlamıştır.

4 – 12 yaş aralığındaki çocukların fiziksel gelişimleri gözönünde bulundurularak oluşturulan gruplar hâlinde verilecek olan klasik bale eğitiminin yanısıra özel uygulamalarla çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmayı hedefleyen resim ve müzik kursları ile okul öncesi çocukların dil öğreniminde uzmanlaşmış bir kadro ile yürütülecek olan İngilizce kursu Çocuk Gelişim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin çok yakında başlayacak diğer faaliyetleri arasında.

Kurslar hakkında Kapadokya Üniversitesi Nevşehir Çocuk Gelişimi Uygulama Merkezi’nden (384.215 20 30) bilgi alınabilir.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız