Kapadokya Üniversitesi ile Ürgüp Tesan Fen Lisesi Arasında İşbirliği Protokolü

Üniversitemiz ve Ürgüp Tesan Fen Lisesi arasında eğitim, bilim, kültür ve sanat faaliyetlerini kapsayan işbirliği protokolü imzalandı.

Bu protokol sayesinde Ürgüp Tesan Fen Lisesi öğrencileri, üniversitemiz bünyesinde düzenlenen kültür ve sanat etkinliklerine, seminer ve konferanslara katılabilecek. Ayrıca, üniversitemizin akademik kadrosundan ve laboratuvar, kütüphane gibi altyapılarından yararlanarak üniversitemizle ortak bilimsel araştırma ve projeler hazırlayabilecek. Böylece, TÜBİTAK ve benzeri kurumların düzenlemiş olduğu yarışmalarda üniversite öğrencileri ile lise öğrencileri ortak katılım gösterebilecek.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız