Kapadokya Üniversitesi Özbekistan’da Temaslarda Bulundu

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ve beraberindeki heyet Özbekistan’ın Başkenti Taşkent’i ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.

Türkiye Cumhuriyeti Taşkent Büyükelçisi M. Süreyya Er’i makamında ziyaret eden Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ve Uluslararası İlişkiler Kurum Koordinatörümüz Elif Benveniste, üniversitemizin Orta Asya coğrafyasındaki faaliyetleri hakkında bilgiler verdikten sonra Taşkent Eğitim Müşaviri Ali Eyüpkoca ile de görüşerek Özbekistan’daki yükseköğretim kurumları hakkında bilgiler aldı.

Özbekistan Milli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Avazjon Marahimov ve yardımcısı Prof. Dr. Rasul Rahmonov ile de görüşmelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ve beraberindeki heyet, ikili iş birliği sahaları ve araştırma konularında senkronizasyonun ele alındığı bir toplantı gerçekleştirdi.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız