Kapadokya Üniversitesinden Muhteşem Fatma Turgut Konseri

Üniversitemizin Ürgüp Belediyesi ile organize ettiği “Bahar Konserleri” kapsamında Ürgüp’te Fatma Turgut konseri düzenlendi.

Yaklaşan öğrenci mezuniyetleri öncesinde düzenlenen ve Ürgüp Belediyesinin desteklediği “Bahar Konserleri” kapsamında gerçekleştirilen Fatma Turgut konseri, Ürgüp ilçe meydanında akşam saatlerinde gerçekleştirilirken, konsere üniversite öğrencilerinin ve bölge halkının ilgisi yoğundu.

Konser öncesi yağan yağmura rağmen konsere büyük ilgi gösteren kalabalığı şarkıları ve sahne performansıyla coşturan şarkıcı Fatma Turgut, yaklaşık 2 saat süren konserde başta kendi şarkıları olmak üzere farklı sanatçıların da şarkılarını seslendirdi. Günün anısına öğrencilerimiz tarafından Fatma Turgut’a çeşitli hediyeler armağan edilirken, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk tarafından da çiçek takdim edildi.

Konser sonrasında coşkulu kalabalığa Ürgüp Belediyesi tarafından havai fişek gösterileri düzenlendi.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız