Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy Kapadokya Üniversitesinde

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Kapadokya Üniversitesini ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret ve incelemeler için Nevşehir’e gelerek Kapadokya Bölgesinde incelemelerde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kapadokya Üniversitesi Rektörlük makamını da ziyaret ederek Prof. Dr. Hasan Ali Karasar’dan üniversite hakkında bilgiler aldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy ile birlikte Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir Belediye Başkanı Atila Seçen, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve diğer protokol üyelerini Kapadokya Üniversitesi’nde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirten Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, üniversitenin Mustafapaşa, Ürgüp, Uçhisar Yerleşkeleri hakkında bilgi aktardıktan sonra, Mustafapaşa’nın tarihi geçmişi ve sosyal yaşamı hakkında da kısa bir bilgi verdi.

Rektör Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, daha sonra Bakan Ersoy ve beraberindeki heyete Kapadokya Üniversitesinin Mustafapaşa Yerleşkesini gezdirdi.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız