Öğrencilerimizden Miniklere Neşeli Diş Sağlığı Eğitimi

Öğrencilerimiz, Ağız ve Diş Sağlığı haftası nedeniyle Ürgüp Mehmet Diker Ortaokulu öğrencilerine kısa bir eğitim vererek minik öğrencileri diş sağlığı hakkında bilgilendirdi.

18-22 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle Ürgüp Mehmet Diker Ortaokulunu ziyaret eden Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı programı öğrencileri, anasınıfı, otizm sınıfı, ilkokul beşinci sınıf ve ortaokul öğrencilerini eğitim gördükleri sınıflarda ziyaret ederek diş ve diş sağlığı hakkında kısa bir bilgi eğitimi verdikten sonra minik öğrencilerle birlikte akıllı tahtada çizgi film izledi ve uygulamalı şekilde nasıl diş fırçalanması gerektiğini anlattı.

Bilgilendirme eğitimi sonrası minik öğrencilerin diş ve diş sağlığı ile ilgili merak ettikleri soruları cevaplayan üniversiteliler daha sonra minik öğrencilerle birlikte “Dişlerimi Fırçalarım” şarkısını söyleyerek etkinliği tamamladılar.


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız