Pamela Konseri

Rock ve elektronik müzik tarzlarında son derece başarılı albümlere imza atan Pamela Spence, 2016-2017 akademik yılı açılış programı kapsamında, 24 Eylül 2016 Cumartesi akşamı Mustafapaşa Yerleşkemizde bir konser verecek.

Profesyonel müzik kariyerine Teoman’ın vokalistliğini yaparak başlayan Pamela Spence, kendi adıyla çıkardığı albümlerin yanısıra Teoman, Gripin ve Cem Adrian gibi isimlerle yaptığı düet çalışmalarıyla da tanındı.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Pamela Spence, Okan Bayülgen ve Fikret Kuşkan ile birlikte rol aldığı "Atları da Vururlar" gibi çeşitli müzikallerde ve “Avrupa Yakası” gibi dizilerde ise oyuncu olarak karşımıza çıktı.

Ümit Besen ile birlikte söylediği “Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi?” şarkısı bu hafta Kral TV TOP 20 listesinde birinci sıraya yükselen Pamela’nın vereceği konser 24 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’de başlayacak.

Konsere katılım ücretsizdir.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız