Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank Üniversitemizde

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank üniversitemizi ziyaret etti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Nevşehir’e gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, beraberindeki heyet ile üniversitemizin Ürgüp ve Mustafapaşa Yerleşkelerini ziyaret ederek üniversitemiz hakkında bilgi aldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Bakan Varank’a başta üniversitemizin Ar-Ge faaliyetleri olmak üzere öğrenci profili, mesleki programlar, üniversite-sanayi iş birliği çalışmaları ve yerleşkelerin tarihi hakkında detaylı bilgiler verirken, Bakan Varank’a ziyareti boyunca Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar eşlik etti.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız