Sivil Havacılık Günü Paraşüt Atlayışı ile Kutlandı

7 Aralık Uluslararası Sivil Havacılık Günü’nü kutlamak üzere Üniversitemizin Sıcak Hava Balonu ve Hava Gemisi Uygulama ve Araştırma Merkezi desteği ile paraşütle serbest atlayış yapıldı.

Üniversitemiz Uçak Teknolojisi Programı Öğr. Gör. Emin Tugay Kekeç, sıcak hava balonundan paraşütle atlamak için gerekli izinleri alarak hazırlıklarını yaptı ve Uluslararası Sivil Havacılık Günü’nü kutlamak için kendisini gökyüzüne bıraktı. Kekeç, atlayışı sonrası yaklaşık 5 dakika havada kaldı ve Göreme bölgesindeki güvenli alana iniş yaptı.

Mezunlarımız, öğrencilerimiz ve akademisyenlerimiz başta olmak üzere tüm havacılık camiasının Uluslararası Sivil Havacılık Gününü kutlarız.

 


Diğer Haberler TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız