Üniversitemizde '8 Kasım Dünya Radyoloji Günü' Etkinliği

8 Kasım Dünya Radyoloji günü etkinlikleri kapsamında üniversitemizde “Geçmişten Geleceğe Radyoloji” semineri düzenlendi.

Üniversitemizin Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ve Radyoterapi programlarının ortaklaşa düzenlediği seminer, üniversitemizin Mustafapaşa yerleşkesinde yer alan Oktay Sinanoğlu Konferans Salonunda yapıldı. Seminer sonrasında “Kapadokya Üniversitesi 6. Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Mezunlar Buluşması” düzenlendi.

Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vesile Şenol’un açılış konuşmasından sonra üç oturumda düzenlenen seminerde, Acıbadem Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Olcay Çizmeli, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Oyar, Türkiye Radyasyondan Korunma Derneği Başkanı Yüksek Nükleer Mühendis Yusuf Ergün Togay ve Kayseri Şehir Hastanesinden Uzm. Dr. Aynur Aytekin misafir konuşmacı olarak alanlarıyla ilgili sunum yaptılar. Semineri izleyenler arasında Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Emine Tanış, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Program Başkanı Arif Onur Dirlik ve Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Sağlık Fizikçisi Celal Özdemir de salonda yer aldı.

Etkinlik sonunda katılımcılara katılım belgesi takdim edilirken, üniversitemiz tarafından konuşmacılar adına Tema Vakfı’na fidan bağışı yapıldı.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız