Yüksekokulumuzun “Paylaştığımız Avrupa” Projesindeki Başarısı

“Çocuk Hakları İhlallerinin Önlenmesinde AB’nin Yaklaşımı” adlı projemiz üniversiteler arasında üç asil projenin arasına girmiştir.

Avrupa Birliği Bakanlığı ve British Council işbirliğinde yürütülen proje yarışması ile “Avrupalılık” kavramının ve değerlerinin ilk ve orta öğrenim çağındaki öğrencilere en iyi ve doğru şekilde aktarılmasını sağlamayı amaçlayan “Paylaştığımız Avrupa” proje yarışması sonuçlanmış ve üç asıl ve üç yedek proje belirlenmiştir.

Bu kapsamda Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programından Sezen Tüfekçi adlı öğrencimizin “Çocuk Hakları İhlallerinin Önlenmesinde AB’nin Yaklaşımı” projesi kabul edilmiştir.

Proje kapsamına emeği geçen Uluslararası İlişkiler Birimi Başkanı Müdür Yardımcısı F. Füsun Hepdinç’e ve Proje Koordinasyon Ofisine katkıları için teşekkür ederiz. 
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız