İdari & Mali Yönetim

* İçeriğin tamamını görebilmek için tabloyu sola kaydırınız.

GENEL SEKRETERLİK

GENEL SEKRETER
Funda F. AKTAN / funda.aktan@kapadokya.edu.tr 0384 353 51 22 - 118
GENEL KOORDİNATÖR
Halil İbrahim Ünser / halil.unser@kapadokya.edu.tr 0384 353 51 22 - 121
KURUMSAL İLETİŞİM VE ÖĞRENCİ KOORDİNATÖRÜ
Arda Çakır / arda.cakir@kapadokya.edu.tr 0384 353 51 22 - 125

İDARİ BİRİMLER

EĞİTİM PLANLAMA VE YÜRÜTME DAİRESİ
Daire Başkanı
Ayfer Coşkun / ayfer.coskun@kapadokya.edu.tr 0384 353 52 55
Eğitim Planlama Koordinatör
Buket Palancı / buket.palanci@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
Kapadokya Yerleşke Koordinatörü
Mustafa Günay Özdemir / gunay.ozdemir@kapadokya.edu.tr 0384 353 52 55
İstanbul Sabiha Gökçen Yerleşke Koordinatörü
Leyla Arıkan / leyla.esmer@kapadokya.edu.tr 0216 588 00 10
MALİ İŞLERİ DAİRESİ
Daire Başkanı
Tahsin Vural Akyürek / tahsin.akyurek@kapadokya.edu.tr 0384 353 51 22 - 115
SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ
Daire Başkanı
Rana Rızvanoğlu / rana.rizvanoglu@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
YAPI VE DESTEK İŞLERİ DAİRESİ
Daire Başkanı
Bilal Kaynak / bilal.kaynak@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ
Daire Başkanı
Selçuk Kılınçer / selcuk.kilincer@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
ULUSLARARASI İLİŞKİLER OFİSİ
Başkan
Elif Benveniste / elif.benveniste@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
BİLGİ İŞLEM DAİRESİ
Daire Başkanı
Ziya Aksu / ziya.aksu@kapadokya.edu.tr 0384 353 51 22 - 144
KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON DAİRESİ
Daire Başkanı
Mehmet Cengiz/mehmet.cengiz@kapadokya.edu.tr 0384 353 51 22 - 143
HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ
Müşavir
Şenay Kara Şık 0384 353 51 22
ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ
Daire Başkanı
Ayşe Polat / ayse.polat@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09 - 155
KALİTE VE STRATEJİK PLANLAMA DAİRESİ
Daire Başkanı
Ramazan Temel / ramazan.temel@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
KURUMSAL İLETİŞİM VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ
Daire Başkanı (v.)
Arda Çakır / arda.cakir@kapadokya.edu.tr 0384 353 51 22 - 125
AÇIK VE UZAKTAN ÖĞRETİM BİRİMİ
Daire Başkanı
Gülçin Tekin Kamaş / gulcin.tekin@kapadokya.edu.tr 0384 353 50 09
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BİRİMİ
Daire Başkanı
Demet Vadi / demet.vadi@kapadokya.edu.tr 0384 353 51 22
ÖĞRENCİ EVLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
Müdür
Arzum Karabıyık / arzum.karabiyik@kapadokya.edu.tr 0384 353 51 22 - 124
KISMİ ZAMANLI ÇALIŞAN ÖĞRENCİ KOORDİNATÖRÜ
Koordinatör
Arzum Karabıyık / arzum.karabiyik@kapadokya.edu.tr 0384 353 51 22 - 124
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ
Birim Başkanı
M. Serkan Demirci / serkan.demirci@kapadokya.edu.tr 0384 353 52 55


E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız