Online Görüşmeler

Değerli Üniversite Adayları,

Hayalinizdeki üniversiteyi ve mesleği seçmeye çok az kaldı... 

Bu sene tercih döneminde, pandemi nedeniyle tüm sağlık önlemlerimizi alarak, sizleri 6 - 14 Ağustos tarihlerinde hem yerleşkelerimize hem de sanal platformlarda yapacağımız online görüşmelere davet ediyoruz. Üniversitemiz ve bölümleri/programları hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek, tercihlerinizle ilgili fikir almak için, tercih günleri boyunca saat 10:00 - 18:00 saatlerinde Mustafapaşa Yerleşkemize gelebilir ya da aşağıda program detayları paylaşılan online görüşmelere katılabilirsiniz.

Hedeflerinize ulaşma yolunda sizlere destek olmak için hazırız. Hepinizi üniversitemize bekliyoruz.

Online tercih danışmanlığı randevusu almak için:
0536 620 00 26 (WhatsApp hattı)

 

universitercihleri.com Sanal Fuarı Görüşme Programı

Bölüm / Program

Tarih

Saat

Konuşmacı

Yayın Adresi 

İngiliz Dili ve Edebiyatı

5.08.2020

17:00 - 17:40

Dr. Öğr. Üyesi Sinan Akıllı

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

5.08.2020

18:00 - 18:40

Öğr. Gör. Tezhan Tezcan

Katılmak için tıklayınız.

Türk Dili ve Edebiyatı

5.08.2020

15:00 - 15:40

Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Gökkaplan

Katılmak için tıklayınız.

Uçak Gövde ve Motor Bakımı -  Havacılık Elektrik ve Elektroniği - Uçak Teknolojisi

5.08.2020

14:00 - 14:40

Öğr. Gör. Ramazan Temel

Katılmak için tıklayınız.

Uçuş Harekat Yöneticiliği

5.08.2020

16:00 - 16:40

Öğr. Gör. Semih Güray

Katılmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi (Lisans)

6.08.2020

15:00 - 15:40

Dr. Öğr. Üyesi Münire Aydilek Çiftçi

Katılmak için tıklayınız.

Dil ve Konuşma Terapisi

6.08.2020

14:00 - 14:40

Öğr. Gör. Merve Aydoğuş

Katılmak için tıklayınız.

Psikoloji

6.08.2020

16:00 - 16:40

Dr. Öğr. Üyesi Ferihan Tanrıkut

Katılmak için tıklayınız.

İngilizce Mütercim ve Tercümanlık

6.08.2020

18:00 - 18:40

Dr. Öğr. Üyesi Emrah Atasoy

Katılmak için tıklayınız.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

6.08.2020

17:00 - 17:40

Dr. Öğr. Üyesi Halil Burak Sakal

Katılmak için tıklayınız.

  Turist Rehberliği   6.08.2020   19:00 - 19:40   Öğr. Gör. Seden Edgü   Katılmak için tıklayınız.

Diyaliz- Anestezi

7.08.2020

16:00 - 16:40

Öğr. Gör. Gülşah Bektaş

Katılmak için tıklayınız.

Gastronomi ve Mutfak Sanatları - Aşçılık

7.08.2020

15:00 - 15:40

Öğr. Gör. Melih İçigen

Katılmak için tıklayınız.

Havacılık Yönetimi

7.08.2020

14:00 - 14:40

Öğr. Gör. Tezhan Tezcan

Katılmak için tıklayınız.

Mimari Restorasyon

7.08.2020

17:00 - 17:40

Dr. Öğr. Üyesi Leila Akbari Shahabi

Katılmak için tıklayınız.

Türk Dili ve Edebiyatı

7.08.2020

18:00 - 18:40

Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Gökkaplan

Katılmak için tıklayınız.

Ameliyathane Hizmetleri

8.08.2020

14:00 - 14:40

Öğr. Gör. Hatice Uçak

Katılmak için tıklayınız.

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

8.08.2020

18:00 - 18:40

Öğr. Gör. Mehmet Serkan Demirci

Katılmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi (Ön lisans)

8.08.2020

17:00 - 17:40

Öğr. Gör. Uğur Hassamancıoğlu

Katılmak için tıklayınız.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

8.08.2020

15:00 - 15:40

Öğr. Gör. Ft. Kadirhan Doğan

Katılmak için tıklayınız.

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

8.08.2020

16:00 - 16:40

Dr. Öğr.Üyesi Hikmet Kuran

Katılmak için tıklayınız.

Elektronörofizyoloji

10.08.2020

19:00 - 19:40

Öğr. Gör. Duygu Şahin

Katılmak için tıklayınız.

Odyometri

10.08.2020

17:00 - 17:40

Öğr. Gör. Özgenur Özkaya

Katılmak için tıklayınız.

Optisyenlik

10.08.2020

16:00 - 16:40

Öğr. Gör. Hüseyin Yiğit

Katılmak için tıklayınız.

Radyoterapi

10.08.2020

14:00 - 14:40

Öğr. Gör. Hümeyra Gür

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

10.08.2020

15:00 - 15:40

Öğr. Gör. Ayşe Meral Timur

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

10.08.2020

18:00 - 18:40

Öğr. Gör. Selma Doğanalp Çoban

Katılmak için tıklayınız.

Beslenme ve Diyetetik

11.08.2020

14:00 - 14:40

Prof. Dr. Vesile Şenol

Katılmak için tıklayınız.

Fizyoterapi

11.08.2020

16:00 - 16:40

Öğr. Gör. Deniz Tuğyan Ayhan

Katılmak için tıklayınız.

İlk ve Acil Yardım

11.08.2020

17:00 - 17:40

Öğr. Gör. Semra Sarıay

Katılmak için tıklayınız.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

11.08.2020

15:00 - 15:40

Öğr. Gör. Nazife Akman

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

11.08.2020

18:00 - 18:40

Öğr. Gör. Gürdoğan Aydın

Katılmak için tıklayınız.

 

Bölümler/Programlar Hakkında Görüşme Programı

Bölüm / Program

Tarih

Saat

Konuşmacı

Yayın Adresi (Microsoft Teams)

Ameliyathane Hizmetleri

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hatice Uçak

Katılmak için tıklayınız.

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Mehmet Serkan Demirci

Katılmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi (Ön lisans)

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Uğur Hassamancıoğlu

Katılmak için tıklayınız.

Diyaliz - Anestezi

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gülşah Bektaş

Katılmak için tıklayınız.

Elektronörofizyoloji

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Duygu Şahin

Katılmak için tıklayınız.

Fizyoterapi

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Deniz Tuğyan Ayhan

Katılmak için tıklayınız.

İlk ve Acil Yardım

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Semra Sarıay

Katılmak için tıklayınız.

Odyometri

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Özgenur Özkaya

Katılmak için tıklayınız.

Optisyenlik

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hüseyin Yiğit

Katılmak için tıklayınız.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

6.08.2020

14:00-15:00

Öğr. Gör. Nazife Akman

Katılmak için tıklayınız.

Radyoterapi

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hümeyra Gür

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Tezhan Tezcan

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Ayşe Meral Timur

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Selma Doğanalp Çoban

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

6.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gürdoğan Aydın

Katılmak için tıklayınız.

Ameliyathane Hizmetleri

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hatice Uçak

Katılmak için tıklayınız.

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Mehmet Serkan Demirci

Katılmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi (Ön lisans)

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Uğur Hassamancıoğlu

Katılmak için tıklayınız.

Elektronörofizyoloji

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Duygu Şahin

Katılmak için tıklayınız.

Fizyoterapi

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Deniz Tuğyan Ayhan

Katılmak için tıklayınız.

İlk ve Acil Yardım

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Semra Sarıay

Katılmak için tıklayınız.

Odyometri

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Özgenur Özkaya

Katılmak için tıklayınız.

Optisyenlik

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hüseyin Yiğit

Katılmak için tıklayınız.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Nazife Akman

Katılmak için tıklayınız.

Radyoterapi

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hümeyra Gür

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Tezhan Tezcan

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Ayşe Meral Timur

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Selma Doğanalp Çoban

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

7.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gürdoğan Aydın

Katılmak için tıklayınız.

Ameliyathane Hizmetleri

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hatice Uçak

Katılmak için tıklayınız.

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Mehmet Serkan Demirci

Katılmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi (Ön lisans)

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Uğur Hassamancıoğlu

Katılmak için tıklayınız.

Diyaliz- Anestezi

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gülşah Bektaş

Katılmak için tıklayınız.

Elektronörofizyoloji

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Duygu Şahin

Katılmak için tıklayınız.

Fizyoterapi

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Deniz Tuğyan Ayhan

Katılmak için tıklayınız.

İlk ve Acil Yardım

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Semra Sarıay

Katılmak için tıklayınız.

Odyometri

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Özgenur Özkaya

Katılmak için tıklayınız.

Optisyenlik

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hüseyin Yiğit

Katılmak için tıklayınız.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Nazife Akman

Katılmak için tıklayınız.

Radyoterapi

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hümeyra Gür

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Tezhan Tezcan

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Ayşe Meral Timur

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

8.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Selma Doğanalp Çoban

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

8.08.2020

18:00-19:00

Öğr. Gör. Gürdoğan Aydın

Katılmak için tıklayınız.

Ameliyathane Hizmetleri

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hatice Uçak

Katılmak için tıklayınız.

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Mehmet Serkan Demirci

Katılmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi (Ön lisans)

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Uğur Hassamancıoğlu

Katılmak için tıklayınız.

Diyaliz- Anestezi

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gülşah Bektaş

Katılmak için tıklayınız.

Elektronörofizyoloji

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Duygu Şahin

Katılmak için tıklayınız.

Fizyoterapi

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Deniz Tuğyan Ayhan

Katılmak için tıklayınız.

İlk ve Acil Yardım

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Semra Sarıay

Katılmak için tıklayınız.

Odyometri

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Özgenur Özkaya

Katılmak için tıklayınız.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Nazife Akman

Katılmak için tıklayınız.

Radyoterapi

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hümeyra Gür

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Tezhan Tezcan

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Ayşe Meral Timur

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Selma Doğanalp Çoban

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

10.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gürdoğan Aydın

Katılmak için tıklayınız.

Ameliyathane Hizmetleri

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hatice Uçak

Katılmak için tıklayınız.

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Mehmet Serkan Demirci

Katılmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi (Ön lisans)

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Uğur Hassamancıoğlu

Katılmak için tıklayınız.

Diyaliz- Anestezi

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gülşah Bektaş

Katılmak için tıklayınız.

Elektronörofizyoloji

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Duygu Şahin

Katılmak için tıklayınız.

İlk ve Acil Yardım

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Semra Sarıay

Katılmak için tıklayınız.

Odyometri

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Özgenur Özkaya

Katılmak için tıklayınız.

Optisyenlik

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hüseyin Yiğit

Katılmak için tıklayınız.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Nazife Akman

Katılmak için tıklayınız.

Radyoterapi

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hümeyra Gür

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Tezhan Tezcan

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Ayşe Meral Timur

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Selma Doğanalp Çoban

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

11.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gürdoğan Aydın

Katılmak için tıklayınız.

Ameliyathane Hizmetleri

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hatice Uçak

Katılmak için tıklayınız.

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Mehmet Serkan Demirci

Katılmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi (Ön lisans)

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Uğur Hassamancıoğlu

Katılmak için tıklayınız.

Diyaliz- Anestezi

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gülşah Bektaş

Katılmak için tıklayınız.

Elektronörofizyoloji

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Duygu Şahin

Katılmak için tıklayınız.

Fizyoterapi

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Deniz Tuğyan Ayhan

Katılmak için tıklayınız.

İlk ve Acil Yardım

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Semra Sarıay

Katılmak için tıklayınız.

Odyometri

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Özgenur Özkaya

Katılmak için tıklayınız.

Optisyenlik

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hüseyin Yiğit

Katılmak için tıklayınız.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Nazife Akman

Katılmak için tıklayınız.

Radyoterapi

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hümeyra Gür

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Tezhan Tezcan

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Ayşe Meral Timur

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Selma Doğanalp Çoban

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

12.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gürdoğan Aydın

Katılmak için tıklayınız.

Ameliyathane Hizmetleri

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hatice Uçak

Katılmak için tıklayınız.

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Mehmet Serkan Demirci

Katılmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi (Ön lisans)

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Uğur Hassamancıoğlu

Katılmak için tıklayınız.

Diyaliz- Anestezi

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gülşah Bektaş

Katılmak için tıklayınız.

Elektronörofizyoloji

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Duygu Şahin

Katılmak için tıklayınız.

Fizyoterapi

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Deniz Tuğyan Ayhan

Katılmak için tıklayınız.

İlk ve Acil Yardım

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Semra Sarıay

Katılmak için tıklayınız.

Odyometri

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Özgenur Özkaya

Katılmak için tıklayınız.

Optisyenlik

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hüseyin Yiğit

Katılmak için tıklayınız.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Nazife Akman

Katılmak için tıklayınız.

Radyoterapi

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hümeyra Gür

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Tezhan Tezcan

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Ayşe Meral Timur

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Selma Doğanalp Çoban

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

13.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gürdoğan Aydın

Katılmak için tıklayınız.

Ameliyathane Hizmetleri

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hatice Uçak

Katılmak için tıklayınız.

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Mehmet Serkan Demirci

Katılmak için tıklayınız.

Çocuk Gelişimi (Ön lisans)

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Uğur Hassamancıoğlu

Katılmak için tıklayınız.

Diyaliz- Anestezi

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gülşah Bektaş

Katılmak için tıklayınız.

Elektronörofizyoloji

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Duygu Şahin

Katılmak için tıklayınız.

Fizyoterapi

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Deniz Tuğyan Ayhan

Katılmak için tıklayınız.

İlk ve Acil Yardım

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Semra Sarıay

Katılmak için tıklayınız.

Odyometri

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Özgenur Özkaya

Katılmak için tıklayınız.

Optisyenlik

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hüseyin Yiğit

Katılmak için tıklayınız.

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Nazife Akman

Katılmak için tıklayınız.

Radyoterapi

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Hümeyra Gür

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Tezhan Tezcan

Katılmak için tıklayınız.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Ayşe Meral Timur

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Selma Doğanalp Çoban

Katılmak için tıklayınız.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

14.08.2020

16:00-17:00

Öğr. Gör. Gürdoğan Aydın

Katılmak için tıklayınız.

E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız