Rehberlik ve Danışmanlık

Eğitim ve Seminerler

Değerli Rehberlik Uzmanı;

Kapadokya Meslek Yüksekokulu olarak mesleki eğitimde önemli mesafeler kat etmiş, sektörle kurduğumuz işbirlikleri ve iyi uygulama örnekleri sayesinde öğrencilerimizi eğitimlerinin ardından işe yerleştirmiş ve son üç yıldır doluluk oranı en yüksek vakıf meslek yüksekokulu olmuş bir kurumuz.

Türkiye’nin çeşitli illerinde görev yapan rehberlik uzmanlarıyla eşgüdümlü bir çalışma yürütmekteyiz. Zaman zaman “rehberler buluşması” adı altında ortak çalıştaylar ve tercihler hakkında paylaşım toplantıları düzenlemekteyiz. Kapadokya’ya gezi ve okulumuzu ziyaret maksatlı organizasyonlarda lojistik ve teknik destek sağlamaktayız.

Ayrıca Türkiye’nin belli başlı illerinde, ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilere yönelik “Doğru Tercih ve Geleceğin Meslekleri” konusunda seminerler vermekte, rehberlik ve psikolojik danışma alanıyla ilgili sertifikalı eğitimler düzenlemekteyiz.

Gerek kurumsal ihtiyaçlarınız, gerekse rehberlik ve psikolojik danışma alanında duyacağınız ihtiyaçlarınız için birimimizle irtibata geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.

E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.