Rehberlik ve Danışmanlık

Kariyer Danışmanlığı

Kişisel gelişime dönük sertifika programları

Yükseköğretim öğrencilerinin kişisel gelişimlerini desteklemeye dönük çeşitli konularda sertifika programları düzenlenir. "İletişim Becerileri", "CV Hazırlama Teknikleri", "Anlayarak Hızlı Okuma", "Kalite Yönetimi"… ve benzeri konu başlıklarında sertifikalı eğitimler organize edilir.

Meslek uzmanlarından kariyer desteği ve iş tanıtımları

Sektörün önde gelen kuruluşlarıyla yapılan işbirlikleri sayesinde, çeşitli iş kollarında uzmanlaşmış meslek erbapları tarafından bilgilendirme seminerleri ve meslek tanıtımları yapılır. Firma yetkilileri mezun olacak öğrencilerle buluşturularak, öğrencilerin kariyer planlamalarına yön vermeleri kolaylaştırılır.

Mesleki yönelimi belirleme çalışmaları

Mesleki yönelimini netleştirmemiş öğrenciler için bireysel danışmanlık desteği verilebileceği gibi, konuyla ilgili kişiye özel test ve envanterler de uygulanır.

Mezunlarla ilgili çalışmalar

Üniversite adayları ya da eğitime devam eden öğrencilerimiz bu sayfayı ve sosyal medya adreslerimizi kullanarak mezun olan öğrencilerimiz ile iletişime geçebileceklerdir. Meslek yüksekokulumuzdan mezun olmuş ve hali hazırda çalışmakta olan ya da olmayan tüm mezunlarımızla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.