12 Eylül 2020 tarihli ‘Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı’ (Kapadokya YÖS) ve ‘Türkçe Yeterlik Sınavı’ (TYS) Saat, Salon ve Yerleşke Bilgileri

Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı’ (Kapadokya YÖS) ve ‘Türkçe Yeterlik Sınavı’ 12 Eylül 2020 Cumartesi günü, Mustafapaşa ve Sabiha Gökçen yerleşkelerimizde yapılacaktır. Sabiha Gökçen Yerleşkemizde yapılacak YÖS iki oturumda gerçekleşecektir. Bu yerleşkede sınava girecek adayların aşağıdaki oturum bilgilerini dikkate almalarını rica ederiz. Sınava girecek adayların sınav saatinden en az 20 dakika önce sınava girecekleri bina önünde hazır olmaları gerekmektedir. Sınav takvimi aşağıda yer almaktadır.

 

Mustafapaşa yerleşkesi ‘Kapadokya YÖS’ saat ve salon bilgileri için tıklayınız. (Sınav saat 11:00’da başlayacaktır)

Sabiha Gökçen yerleşkesi 1. oturum ‘Kapadokya YÖS’ saat ve salon bilgileri için tıklayınız. (Sınav saat 11:00’da başlayacaktır)

Sabiha Gökçen yerleşkesi 2. oturum ‘Kapadokya YÖS’ saat ve salon bilgileri için tıklayınız. (Sınav saat 14:00’da başlayacaktır)

 

Mustafapaşa yerleşkesi ‘Türkçe Yeterlik Sınavı’ saat ve salon bilgileri için tıklayınız. (Sınav saat 14:30’da başlayacaktır)

Sabiha Gökçen yerleşkesi ‘Türkçe Yeterlik Sınavı’ saat ve salon bilgileri için tıklayınız. (Sınav saat 14:30’da başlayacaktır)

 


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız