2019-2020 Akademik Yılı Bahar Dönemi Sömestir Programları Merkezi Yerleştirme Puanıyla, Kurumlar Arası ve Kurum İçi Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

Kayıt İşlemleri  27.01.2020 - 31.01.2020 tarihleri arasında Mustafapaşa veya Sabiha Gökçen Yerleşkesinden
şahsen yapılacaktır. 
         
Sıra Ad - Soyad Yatay Geçiş Yapılmak İstenen Program Adı Yatay Geçiş Türü Sonuç
1 Ahmet Hakan Çiftcibaşı Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
2 Aysunur Aktoz İlk ve Acil Yardım Ek Madde-1 Kabul
3 Ayşe Öztanır Ağız ve Diş Sağlığı Ek Madde-1 Kabul
4 Ayşe Öztanır Ameliyathane Hizmetleri Ek Madde-1 Kabul
5 Ayşegül Öncül Fizyoterapi Ek Madde-1 Kabul
6 Ayşegül Öncül Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
7 Aytunç Değirmenci Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
8 Barış Kılıçel Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
9 Berat Uludağ Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Ek Madde-1 Kabul
10 Berfin Olca Tezcan Gastronomi ve Mutfak Sanatları Ek Madde-1 Kabul
11 Berk Ethem Demir Odyometri Ek Madde-1 Kabul
12 Berrak Çinbar Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Ret
13 Bersa Çakıcı Turist Rehberliği (Örgün) Ek Madde-1 Kabul
14 Bilge Aslan Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
15 Bilge Aslan Elektronörofizyoloji Ek Madde-1 Kabul
16 Bilge Göknar Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
17 Burcu Akbulut Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
18 Büşra Atik Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
19 Büşra Güven Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
20 Büşra Nur Akgül Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
21 Cansu Kaya Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
22 Cansu özdemir Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurumlar arası Kabul
23 Cihat Balkaya Optisyenlik Ek Madde-1 Kabul
24 Derya Benli Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
25 Dilek Karabağ Çocuk Gelişimi (Lisans) Ek Madde-1 Kabul
26 Döndü Nur Çördük Ağız ve Diş Sağlığı Ek Madde-1 Kabul
27 Duygu Tanrıverdi Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Ret
28 Duygu Tanrıverdi Fizyoterapi Ek Madde-1 Kabul
29 Eda Tümen Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Ret
30 Elif Şara Topaktaş Psikoloji Ek Madde-1 Kabul
31 Elif Tezel Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
32 Emir Büke Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Ek Madde-1 Kabul
33 Emirhan Koç Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
34 Emre Ak Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
35 Erkan Akburak Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
36 Esra Cengiz Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Kurum içi Kabul
37 Fatma Gül Genç Tıbbi Görüntüleme Teknikleri  Ek Madde-1 Kabul
38 Fatma Türkan Pehlivan Psikoloji Ek Madde-1 Kabul
39 Feride Kaya Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
40 Furkan Şenbabaoğlu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
41 Görkem Geven Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Ret
42 Güler Alaca Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Ret
43 Güneş Şenkaya Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
44 Hakan Üner Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Ek Madde-1 Kabul
45 Halil İbrahim Turhan Çocuk Gelişimi (Lisans) Ek Madde-1 Ret
46 Hasan Turhan Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Ek Madde-1 Kabul
47 Hatice Atik Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
48 Hatice Atik Ağız ve Diş Sağlığı Ek Madde-1 Kabul
49 Hatice Evcı Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
50 Hatice Yurtbilir Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
51 Hüseyin Metehan Demirbağ Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Nevşehir) Ek Madde-1 Kabul
52 İlayda Sandallı Ağız ve Diş Sağlığı Ek Madde-1 kabul
53 İrem Gürbüz Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
54 İrem Sakın Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
55 İsmail Babayiğit İlk ve Acil Yardım Ek Madde-1 Kabul
56 İzzet Doğuş Sayar Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
57 Kadirhan Kılıç Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Nevşehir) Ek Madde-1 Kabul
58 Latife Babat Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
59 Mahide İlgar Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurumlar arası Ek Süre
60 Maide İğrek Optisyenlik Ek Madde-1 Ret
61 Mehmet Ergen Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
62 Mehmet Saçak İlk ve Acil Yardım Ek Madde-1 Ret
63 Mehmet Saçak İlk ve Acil Yardım Kurumlar arası Ret
64 Mehti Can Öztürk Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Ek Madde-1 Kabul
65 Mert Güner Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
66 Merve Aslan Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
67 Merve Mutlu Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Ret
68 Merve Mutlu Fizyoterapi Ek Madde-1 Kabul
69 Muhammed Etka Güneş Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Ek Madde-1 Kabul
70 Muhammet Erarslan Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
71 Muhmmet Ali Eser Turist Rehberliği Ek Madde-1 Kabul
72 Murat Güven Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
73 Mustafa Aşıkuzunoğlu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
74 Mustafa Kollayan İlk ve Acil Yardım Ek Madde-1 Kabul
75 Mustafa Kollayan Tıbbi Görüntüleme Teknikleri  Ek Madde-1 Kabul
76 Mükremin Aşıkoğlu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Nevşehir) Ek Madde-1 Kabul
77 Mükremin Aşıkoğlu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
78 Münire Ebru Kiriş Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Ret
79 Nilsu Paktur Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
80 Nur Efşan Köse Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Ret
81 Nursema Tunç Diş Protez Teknolojisi  Ek Madde-1 Kabul
82 Oğuz Yücedağ Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Ret
83 Oktay Çelebi Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
84 Osman Çapar Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Ek Madde-1 Kabul
85 Özlem Asya Öztürk Çocuk Gelişimi (Uzaktan Öğretim)  Ek Madde-1 Kabul
86 Recep Koca Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
87 Rukiye Yorulmaz Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ek Madde-1 Kabul
88 Salih Ensar Sofuoğlu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
89 Samet Anıl Tekkanat Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
90 Seda Kollayan İlk ve Acil Yardım Ek Madde-1 Kabul
91 Seher Gelebek Anestezi Ek Madde-1 Ret
92 Selma Yıldırım Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Ret
93 Sena Nur Gürtekin Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Ek Madde-1 Kabul
94 Sevde Nur Yeşiltaş Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Ret
95 Sevgi Çelik İlk ve Acil Yardım Ek Madde-1 Ret
96 Seyit Topakkaya Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
97 Sinan Azınarığ Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
98 Sinem Güllü Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
99 Suğde Kirazcı Psikoloji Ek Madde-1 Kabul
100 Şevval Altuntaş Çocuk Gelişimi (Lisans) Ek Madde-1 Ret
101 Tarkan Özgönen Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
102 Tolgahan Acınar Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Türkçe) Ek Madde-1 Ret
103 Tuğçe Akarsu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İstanbul) Kurum içi Kabul
104 Tuğçe Nur Saçak İlk ve Acil Yardım Ek Madde-1 Ret
105 Tuğçe Nur Saçak Fizyoterapi Ek Madde-1 Kabul
106 Tuğçe Nur Saçak Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
107 Ümit Yıldırım Turist Rehberliği  Ek Madde-1 Kabul
108 Vildan Dikici Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul
109 Yağmur Özlem Salman Çocuk Gelişimi (Lisans) Ek Madde-1 Kabul
110 Yasemin Akbulut Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
111 Yurdakul Doğan Uçaravcı Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
112 Zeynep Atseven Turist Rehberliği (Uzaktan Öğretim)  Kurum içi Kabul
113 Zindan Aksın Diyaliz (Türkçe) Ek Madde-1 Kabul

Diğer Duyurular Tümü