2019-2020 Bahar Yarıyılı Trimestir Programlar Final Sınavları Hakkında Bilgilendirme

2019-2020 bahar yarıyılı trimestir programları final sınavları https://uzaktanogretim.kapadokya.edu.tr adresinden online olarak yapılacaktır.

Öğrenciler, sınav takviminde belirtilen tarih ve saatlerde sisteme giriş yapabilecek ve sınavlarını tamamlayabileceklerdir.

Öğrencilerimiz sisteme, kullanıcı adı olarak öğrenci numaralarını, şifre olarak da TC kimlik numaralarını yazarak giriş yapabilirler.

 Sisteme giriş bilgileri;

Kullanıcı adı

Öğrenci No

Şifre

TC Kimlik No

Sistem kullanımı hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı “Kullanım Kılavuzu”nu indirmek için tıklayınız. Kullanım yönteminin anlatıldığı videoyu da uzaktan öğretim sistemi giriş sayfasından izleyebilirsiniz.

Not 1: Sınav tarihlerinden önce öğrencilerin sisteme mutlaka giriş yapmaları; giriş yapamayan öğrencilerin Açık ve Uzaktan Öğretim Birimi Başkanı (huseyin.gul@kapadokya.edu.tr) ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Not 2: Öğrencilerimize ayrıca internet bağlantı hızlarını https://hiztesti.turktelekom.com.tr/ adresinden kontrol etmelerini ve sınav esnasında aynı ağa bağlı internet kullanımının mümkün mertebe aza indirilmesini sağlamalarını öneririz.

Başarılar dileriz.


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız