2020 – 2021 Akademik Yılı Trimestir Yaz Dönemi Ortak Zorunlu Dersler Ara Sınav Takvimi

2020-2021 akademik yılı ortak zorunlu ders statüsünde bulunan trimestir lisans bölümlere ait ‘Temel Bilgi Teknolojileri’ dersi ve trimestir ön lisans programlara ait ‘Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – II’ ve ‘Güzel Sanatlar – II’ derslerinin ara sınav takvim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

 

Lisans bölümler ortak zorunlu ders sınav takvimi için tıklayınız. 

Ön lisans programlar ortak zorunlu ders sınav takvimi için tıklayınız.

 

Ara sınavlar http://uzaktanogretim.kapadokya.edu.tr adresinden online olarak yapılacaktır.

Öğrenciler, belirtilen tarih ve saatlerde sisteme giriş yapmalı ve sınavlarını tamamlamalıdır. Her ders için 20 adet soru yöneltilecek ve 30 dakika içerisinde ilgili derse ait sınavınızı tamamlamanız gerekecektir.

 

SINAVLARA GİRİŞ SIRASINDA AŞAĞIDAKİ ADIMLARI TAKİP EDİNİZ. 

 

1.      Yukarıda verilen ilgili derslerin "Gözetmenlik ve Bilgilendirme sanal sınıfına giriş saati"nden en az 10 dakika önce https://uzaktanogretim.kapadokya.edu.tr adresine giriniz.

2.      Belirtilen tarih ve başlangıç saatinde “Gözetmenlik ve Bilgilendirme” sanal sınıfına giriniz. Sınav sorumlusu tarafından verilecek olan talimatları yerine getiriniz.

3.      Yukarıda belirtilen sınav başlangıç saatinde aktifleşecek olan sınav linkine tıklayarak sınavınıza başlayınız.

 

 Not: Sınav tarihlerinden önce öğrencilerin sisteme mutlaka giriş yapmaları, giriş yapamayan öğrencilerin Açık ve Uzaktan Öğretim Birimi Whatsapp Destek Hattı - 05384244865 ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

 


Diğer Duyurular TümüE-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız