Tema Vakfı ile Dünya Kadınlar Gününde Fidan Dikimi

Üniversitemiz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Nevşehir Genç Tema ve Minik Tema eşliğinde fidan dikim etkinliği düzenledi.

Çevre sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak ve küresel ısınmaya neden olan karbondioksit üretiminin azaltılabilmesi amacıyla Üniversitemizin Mustafapaşa’da bulunan ağaçlandırma alanında yapılan etkinlikte; tıpkı bir ağaç gibi hem kendi yaşam kaynağını barındıran hem de çevresine hayat veren kadınları temsilen bu önemli günde yeni fidanlar dikildi. Aynı zamanda dikilen her fidanla, baskı gören, istismara uğrayan ve şiddet gören kadınların anısına geleceğe birer umut yeşertildi.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız