Cumhuriyetin 96. Yılı Coşkuyla Kutlandı

Üniversitemiz tarafından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Mustafapaşa meydanında ‘Ezginin Günlüğü’ konseri düzenlendi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkuyla kutlanması için Mustafapaşa Köy meydanında düzenlenen konserde Mahmut Çınar, Deniz Sujana, Çağrı Çetinsel, Cafer İşleyen, Can Göktürk, Nadir Göktürk, Erkan Gürer ve Güven Şancı’dan oluşan “Ezginin Günlüğü” grubu sahne alırken, konsere başta üniversite öğrencileri olmak üzere Kapadokya bölgesinde yaşayan vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

Akşam saatlerinde başlayan konser öncesi grubun vokalistlerinden Mahmut Çınar kalabalığın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak konseri başlatırken, grup konser boyunca başta kendi şarkıları olmak üzere birçok sanatçının sevilen şarkılarını seslendirerek konser dinleyicilerine bayram coşkusunu doyasıya yaşattı.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız