Dünyadan Manzaralar Kapadokya’da!

8. Uluslararası Kapadokya Fotoğraf Yarışması'nda ödül alan fotoğraflar 13 Şubat’ta Kapadokya Üniversitesi Oktay Sinanoğlu Binasında sanatseverlerle buluştu.

Nevşehir Belediyesi'nin düzenlediği ve Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FİAP) ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) tarafından desteklenen ve bu yıl "manzara" temasıyla düzenlenen yarışmaya Türkiye dâhil 46 ülkeden 1018 fotoğrafçı toplam 3772 eserle katıldı. Yarışma sonunda, birinciliği Çin'den Liming Yang elde ederken, İran'dan Rebwar Rebwar ikinci, Türkiye'den Gürhan Şahin üçüncü oldu.

Yarışma, her yıl İngiltere'deki Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonunun (TFSF) katkılarıyla, fotoğraf sanatının geliştirilmesi, bu alanda aktif şekilde çalışma yapan amatör ve profesyonel sanatçıların desteklenmesi amacıyla gerçekleştiriliyor.

Sergi 27 Şubat’a kadar gezilebilecek…
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız