Kapadokya Üniversitesi ile Pegasus Ortak Çalıştay Düzenledi

Üniversitemiz ile Pegasus işbirliğinde Nevşehir’de “Hava Aracı Bakım Eğitimi Sınav ve Değerlendirme Çalıştayı” düzenlendi.

Mustafapaşa Yerleşkemizde 10-11 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen seminerde Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş SHY-147 Bakım Eğitimi ve Sınav Kuruluşları yönetici, personel ve eğitmenleri ile üniversitemizin akademik personeli katıldı.

Çalıştay boyunca yoğun münazara ve sunumlarda konuşan katılımcılar, temel modül sınav standardı ve soru seviyeleri, tip eğitimi sınav standardı ve soru seviyeleri, tip eğitimi süreçleri-tna analizi, temel pratik eğitim ve değerlendirme usulleri konularında bilgi ve deneyimlerini aktarırken, sınav standardı problemlerine ve pratik değerlendirme problemlerine çözüm önerileri getirildi.

Çalıştay, sunumların bitişi ve çözüm önerilerinin belirlenmesinin ardından Kapadokya Üniversitesi SHY-147 Havaaracı Bakım Personeli Eğitim Kuruluşu Eğitim Müdürü Ramazan Temel ve Pegasus Teknik Eğitim Müdürü Ergin Esi’nin kapanış konuşmasıyla sona erdi.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız