Sağlık Programı Öğrencilerimize Erasmus+ Programı Kapsamında Değişim Fırsatı

Kapadokya Üniversitesi, Hırvatistan “Josip Juraj Strossmayer University of Osijek” ile Erasmus+ programı kapsamında kurumlar arası bir anlaşma imzaladı.

Bu anlaşma sayesinde başta sağlık programlarında okuyan öğrencilerimiz, akademik ve idari personelimiz öğrenim ve staj hareketliliği gerçekleştirebilecek. Güz ve Bahar yarı yılı olmak üzere her akademik dönemde üniversiteler arasında yapılacak görüşmeler sonucunda kontenjanlara bağlı toplam 12 sağlık programı öğrencimize değişim imkanı sunulacak.

Öğrenim ve staj hareketliliğinden faydalanmak isteyen öğrencilerimizin duyuru takviminde belirtilen dil sınavlarına katılarak başarılı olmaları ve ağırlıklı not ortalamalarının değişim dönemi öncesinde minimum kriteri karşılaması gereklidir.

Ayrıntılı bilgi için Erasmus Ofisi ile irtibata geçilmelidir.

erasmus@kapadokya.edu.tr
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız