Yüksekokulumuz Silmoİstanbul Optik Fuarında

Yüksekokulumuz, 11-14 Aralık tarihlerinde düzenlenen İstanbul Optik ve Oftalmolojik Ürünler Fuarı-Silmoİstanbul 2014’e katıldı.

Geçtiğimiz yıllarda Fransa’nın başkenti Paris’te gerçekleştirilen SİLMO Optik fuarı bu yılİstanbul Fuar Merkezinde SİLMO-İSTANBUL olarak gerçekleştirildi.

Fuarda ziyaretçilere, yerli ve yabancı 400’ün üzerindeki gözlük markasının 2015 koleksiyonları, gözlük kılıfları, optik camlar, kontakt lensler, kontakt lens aksesuarları ve bakım ekipmanları, güneş gözlüğü camları, optimetrik, oftalmolojik cihazlar ve aksesuarları, oftalmolojik ölçüm tanı ve tedavi cihazları, optik atölye ve laboratuvar aletleri, gözlük parçaları, optik endüstri makinaları ve sektöre ait tüm yeni teknolojik gelişmeler sunuldu.

Dört gün boyunca devam eden ve 15 bine yakın ziyaretçinin katıldığı fuarda Kapadokya Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Programı olarak sektör temsilcileriyle ve halkla buluştuk. Standımızı ziyaret eden yerli ve yabancı yüzlerce konuğa, öğretim görevlilerimiz Hamiyet Eciroğlu ve Erhan Cepetarafından Optisyenlik Programımız ve mesleğin eğitim aşamasında dikkat edilmesi gereken konularla ilgili bilgi verildi.
E-Bülten Kayıt

Okulumuz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.

Onay vermeden bu işlemi gerçekleştiremezsiniz
Kapadokya Üniversitesi veri sorumlusu sıfatıyla, verdiğiniz kişisel verilerin gizliliğini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) uygun olarak ve büyük bir hassasiyetle koruyacaktır. Kişisel verileriniz, KVKK’ya uygun olarak işlenecek, sizleri Kapadokya Üniversitesi hakkındaki gelişmelerden e-posta veya telefon yoluyla haberdar etmek için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız